Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Најтажна песна што сте ја слушнале

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Саб Фед 17 2007, 21:49

Mojot Svet - Karolina
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Вто Мар 13 2007, 16:51

Navika - Juice
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Саб Мар 17 2007, 18:33

the man who sold the world-nirvana i where did u sleep last night isto od nirvana
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 26
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Саб Мар 17 2007, 19:27

cinderella напиша:
Mojot Svet - Karolina

те поддржувам. потУжна песна НЕМА. lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Саб Мар 17 2007, 22:00

Која е таа песна. Оваа за Евровизија???? ПА ТОА ЕГОМНО НЕ Е ПЕСНА. СИ ЈА ЗГРЕШИЛА ТЕМАТА....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 26
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Нед Мар 18 2007, 00:07

vamp-girl напиша:
the man who sold the world-nirvana i where did u sleep last night isto od nirvana

не од нирвана најтажни се Memoriam i Lithium Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 26
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Нед Мар 18 2007, 00:09

cinderella напиша:
Mojot Svet - Karolina
misli[ ta\na kako vo stilot - KOJ GO SMETA OVA ZA PESNA?affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Нед Мар 18 2007, 00:36

efi za mene definitivno od nirvana mi e najtazna the man who sold the world
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 26
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Нед Мар 18 2007, 00:40

па да и таа е тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 26
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Нед Мар 18 2007, 20:24

Shape Of My Heart - Sting
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Нед Мар 18 2007, 21:31

Не е најтажна ама е тажна
Не продајем душу - Рибља чорба
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Пон Мар 19 2007, 20:17

the unforgiven metallica
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 26
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Пон Мар 19 2007, 23:26

Greatest Love Of All - Whitney Houston
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 26
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Вто Мар 20 2007, 00:25

Neki Novi Klinci - Djordje Balasevic
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MrsLupLup
ново членче
ново членче


Број на мислења : 28
Age : 26
Registration date : 2007-02-05

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Чет Мар 22 2007, 19:10

Најтажна....Црно Тиквешко на Владо Јаневски на прво и Што и да е, ќе помине од истиот на второ место
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 26
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Пет Мар 23 2007, 20:41

Посљедна песма о теби-Рибља чорба
I'll be missing you-Puff Daddy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 26
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Пет Мар 23 2007, 20:44

Take Me As I Am - Mary J. Blige
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Пет Мар 23 2007, 21:06

Efi напиша:
cinderella напиша:
Mojot Svet - Karolina
misli[ tana kako vo stilot - KOJ GO SMETA OVA ZA PESNA?affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Dobro, kolku za informacija Karolina ima dve pesni so naslov "Mojot svet". Ovaa evroviziskata mozda e sranje, ali drugata bas e ubava... I tazna!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FallenAngel
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 68
Age : 26
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Пон Мар 26 2007, 13:07

Една од потажните Mad World - Gary Jules... И точно е дека постојат две песни на Каролина
што се викаат Мојот Свет, и иако и таа другата баш не е нешто посебно,
каде каде е подобра од оваа што ја праќаме на евровизија.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Пон Мар 26 2007, 13:08

НЕЕЕЕЕЕЕ САМО ШТО САКАВ ДА ЈА ПИШАМ ПЕСНАТААААА !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Headbanger
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 3
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2007-04-17

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Вто Апр 17 2007, 20:39

Black Label Society - In This River (посветена на Dimebag Darrell)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 27
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Пет Апр 20 2007, 20:53

Да ја знам, нели они двајца биле другари од детство и сл. А го имаш ли гледано спотот? Леле многу е добар! Ќе се расплачев кога прв пат го гледав. Добро и вториот пат и натака... Да таа песна и мене ми е најтажна! Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 25
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Нед Апр 22 2007, 02:17

CyberBaZe - Marija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zoko
Модератор
avatar

Број на мислења : 196
Age : 27
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Нед Апр 22 2007, 12:38

indexi-Bacila je sve niz rjeku Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 26
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   Нед Апр 22 2007, 12:49

Zlatna Jabuka - Boris Novkovic
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најтажна песна што сте ја слушнале   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најтажна песна што сте ја слушнале
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Музика и Ноќен живот-
Отиди до: