Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Вашето име на руски

Go down 
АвторПорака
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Вашето име на руски   Пон Ное 13 2006, 13:32

http://www.callme.nm.ru/
dokloku sakate da vidite kako ke bide vaseto ime na ruski otvoreteja adresata i vnesetego vaseto ime mnogu e interesno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   Пон Ное 13 2006, 23:56

Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Закон.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   Сре Ное 15 2006, 00:34

Закон еј
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   Сре Ное 15 2006, 00:35

хахахахахаха...мислев дека е едно од оние што ти даваат стварно некое име...на јапонски...ама законdrunken
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   Сре Ное 15 2006, 00:41

Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   Сре Ное 15 2006, 01:12

Леле Столе! Ај ок е си се намачил да го најдеш! Wink lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   Сре Ное 15 2006, 13:18

a zaso so sakas da kazes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   Сре Ное 15 2006, 20:57

Па малку ми е глупо, ама смешно е! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   Сре Ное 15 2006, 21:11

wow affraid секси tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   Чет Ное 16 2006, 00:11

S|m0n4e напиша:
wow affraid секси tongue

у секоја смисла на зборот lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   Чет Ное 16 2006, 14:11

NaTaLi напиша:
S|m0n4e напиша:
wow affraid секси tongue

у секоја смисла на зборот lol! lol! lol!

АХА Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   Чет Ное 16 2006, 21:39

Хаха, од кај наоѓате вакви глупости Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
mala
ново членче
ново членче


Број на мислења : 10
Registration date : 2007-02-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   Чет Фед 22 2007, 21:34

ZAKON E NEMAM ZBOROVI
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   Пон Фед 26 2007, 00:16

epten e zakon
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашето име на руски   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашето име на руски
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: