Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Поздрав до....со песната....

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
АвторПорака
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Поздрав до....со песната....   Пон Ное 13 2006, 23:49

Еве ви уште една тема за правење бескорисни постови Very Happy

Јас ја поздравувам Смајли со Клоузр Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Вто Ное 14 2006, 11:25

Фала многу!!!!!!!!!!!!! Јас тебе те поздравувам со песната Girl, You'll Be A Woman Sooooon!!!! But sooooon!!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Вто Ное 14 2006, 21:07

jas ve pozdravuvam so pesnata Love is in the air
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Вто Ное 14 2006, 21:45

Фала дрво! Smile Јас ја поздравувам Нате (у саботно расположение) со песната болје бити пијан, него стар!!! cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Вто Ное 14 2006, 21:54

Поздрав до Симон4е со песната Relax!!! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Сре Ное 15 2006, 00:08

epa eve vi uste eden pozdrav od mene so pesnata brala moma kapini
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Сре Ное 15 2006, 00:15

а кај ти е голтнала донка штрафцигер?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Сре Ное 15 2006, 00:17

da be ja zaboraviv abe tomce trebase da mi pises licna poraka da ja pisam ke bese po ineteresno:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Сре Ное 15 2006, 00:17

и како ќе дигнам еден пост од безвезе муабет а? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Сре Ное 15 2006, 00:38

Мајката го испраќа синот у војска со песната
Иди сине не враќај се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Сре Ное 15 2006, 00:45

pozdrav so pesnata od kade dojdovte da ne dojdete
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Сре Ное 15 2006, 21:18

Поздрав до Proof со песната Bjezi kiso s prozora Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Сре Ное 15 2006, 21:53

Фала фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Сре Ное 15 2006, 23:19

Поздрав до сите со Пијем на екс од дна до дна (песнава е една од причините поради која верувам дека биологија ништо не праам...) Леле ми се успори конекцијата.....


П.С. Смајли, грешка си, тоа е моето понеделничко расположение...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Ное 16 2006, 21:07

Поздрав до мене со песната Loser од Beck.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Ное 16 2006, 21:58

S|m0n4e напиша:
Поздрав до Proof со песната Bjezi kiso s prozora Twisted Evil

lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Пет Ное 17 2006, 00:51

Поздрав до Moscow_BoY со песната Руска од Фламингоси
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Пет Ное 17 2006, 02:34

Поздрав до Нате за мојот 269 пост со песната Closer!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Пет Ное 17 2006, 13:34

Поздрав до сите за мојот 65 пост со песната Tequila
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Пет Ное 17 2006, 22:15

Поздрав до Бебе со Mi Plesemo Prljavo Kazaliste flower
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Саб Ное 18 2006, 00:14

Поздрав до цел тим на Торус ( ако некој прочита... ) со песната We are the champions - Queen
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Саб Ное 18 2006, 00:31

Поздрав до сите шо се он-лајн со песната La Bamba
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Саб Ное 18 2006, 02:42

Поздрав до Нате со некоја од песните од ДФЛ! Нели беше закон? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Саб Ное 18 2006, 20:50

Поздрав до сите со песната Hajde da ludujemo ove noci cheers

Moscow_BoY напиша:
Поздрав до цел тим на Торус ( ако некој прочита... ) со песната We are the champions - Queen

btw знаеш некој Борис од медицина, прва година е, тренира во Торус? Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Саб Ное 18 2006, 21:06

поздрав до сите што вчера беа на ДФЛ со некоја од нивните песни (пошто сите се закон)!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   

Вратете се на почетокот Go down
 
Поздрав до....со песната....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 12Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: