Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Поздрав до....со песната....

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
АвторПорака
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 20:36

Slash напиша:
Според насловиве на песниве ислам дека не е лошо вие двајца на кафе да отидете. Very Happy
Smile I da znaes deka ke odime
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 20:36

Slash напиша:
Според насловиве на песниве ислам дека не е лошо вие двајца на кафе да отидете. Very Happy

читај малце поназад па ке видиш ... реков и ја нешто слично (столе го рчна тоа уствари) Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 20:37

cinderella напиша:
Slash напиша:
Според насловиве на песниве ислам дека не е лошо вие двајца на кафе да отидете. Very Happy
Smile I da znaes deka ke odime
Ајт со здравје lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 20:38

Шо сакате бе вие двајца.
Иначе поздрав до cinderella со песната Beautiful Maria Of My Soul - Mambo Kings
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 20:38

Pozdrav do Slash so pesnata "X gon' give it to ya!" od dmx
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 20:39

Pozdrav do proof so Take me away
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 20:42

cinderella напиша:
Pozdrav do Slash so pesnata "X gon' give it to ya!" od dmx
Фала на поздрав. Не знам со што да те поздравам зашто ништо нема да ти се допадне од мојот репертоар па затоа на Proof му го препуштам тоа задоволство.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 20:42

Proof напиша:
Шо сакате бе вие двајца.
Иначе поздрав до cinderella со песната Beautiful Maria Of My Soul - Mambo Kings
Proof смири хормони бе па ти. Ние само сакаме да ја убрзаме работата. Capish?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 20:44

A da ne se mesase u nasi stvari?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 20:53

cinderella напиша:
A da ne se mesase u nasi stvari?
Па тоа не се ваши ствари тоа се ствари на форумов. Ваши ствари се коа ќе си пишувате на private messages.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 21:13

Хихи хихи види Пруф швалериште Smile))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 21:15

Very Happy Very Happy Very Happy Се трудам. Шала на страна поздрав до сите со Свирајте Ми Јесен Стиже - Џорџе Балашевич
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 21:18

Поздрав со Bob Dylan - Girl Of The North Country
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 21:20

Proof напиша:
Very Happy Very Happy Very Happy Се трудам. Шала на страна поздрав до сите со Свирајте Ми Јесен Стиже - Џорџе Балашевич
Haha lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 21:22

Шо е толку смешно. Иначе поздрав до Solid Snake со песната Believe Me - Fort Minor
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 21:47

Slash напиша:
cinderella напиша:
Pozdrav do Slash so pesnata "X gon' give it to ya!" od dmx
Фала на поздрав. Не знам со што да те поздравам зашто ништо нема да ти се допадне од мојот репертоар па затоа на Proof му го препуштам тоа задоволство.
Зашто бе така викаш? Ај поздрав до тебе со песната Paint In Black - Rolling Stones
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 21:51

Поздрав до сите со песната Regresa A Mi - Il Divo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Чет Фед 15 2007, 23:07

Поздрав до цело 2-6 со Aerosmith - Crazy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Пет Фед 16 2007, 00:40

Поздрав до cinderella со песната Is This Love - Whitesnake
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Пет Фед 16 2007, 13:20

Поздрав до сите по повод мојот 1200 пост со песната Една Љубов - Единствена Опција
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Пет Фед 16 2007, 13:37

Поздрав до сите со песната Ridin' - Chamillonaire
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Пет Фед 16 2007, 14:07

Pozdrav do site so The Rain od Ja rule
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Пет Фед 16 2007, 14:19

Поздрав до сите со песната Раце Горе - САФ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Пет Фед 16 2007, 15:49

Поздрав до цело 2-6 со песната I Call It Love - Lionel Richie
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   Пет Фед 16 2007, 16:07

Поздрав до Slash со песната Ovo Je Posljedna Pesma O Tebi - Riblja Corba
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Поздрав до....со песната....   

Вратете се на почетокот Go down
 
Поздрав до....со песната....
Вратете се на почетокот 
Страна 10 of 12Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: