Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Сапуници

Go down 
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Сапуници   Вто Ное 14 2006, 11:53

Дали некој гледа сапуници или ако гледал нека пише што мисли! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Сапуници   Пет Ное 24 2006, 13:07

Не глеам такви срања нека ми простат администраторите али така е нели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Сапуници   Пет Ное 24 2006, 13:09

lubov vo ofsajd
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Сапуници   Пет Ное 24 2006, 13:14

тоа е толку дебилска серија шо неам зборови! па хрватите се обидуваат да ги имитираат мексиканците на нивниот лигав јазик со уште полоши сценарија! Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Сапуници   Пет Ное 24 2006, 14:07

една единствена серија шо ја иам глеано од почеток до крај е Касанда ( зошо со неа учев да читам Laughing ), а и можда Млади бунтовници... овие сеа не вредат за ништо, како и да е боље ќе глеам хрватски него аргентински срања.... али јбг сите се исти Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Сапуници   Пет Ное 24 2006, 14:31

CSI, КГБ документи ( што и не е баш сапуница ) , Ученикот на Трамп.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Сапуници   Пет Ное 24 2006, 22:00

Да! Па ја ги глеам CSI:Miami i New York a i The Apprentice, Lost, и најважно од се STAR TREK ENTERPRISE!!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Сапуници   Саб Ное 25 2006, 00:54

smajli ke te molam csi ne e sapunica
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
zoko
Модератор
avatar

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Сапуници   Саб Ное 25 2006, 13:46

DJ_Stole напиша:
lubov vo ofsajd
i ja ja gleav pored majka mi a ali ne redovno koga ke stignev ali interesno bese
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Сапуници   Саб Ное 25 2006, 16:31

Абе ја викам дека не глеам сапуници туку само асални серии! Па ни Ентерпрајз не е сапуница! Иначе имам глеано сапуници како: Есмералда и Kасандра! после кренав раце од нив! Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
*@ne*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 93
Age : 27
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Сапуници   Нед Ное 26 2006, 20:24

Sapunici gleav edno vreme, ali site imaat ista sodrzina pa gi bataliv.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
..::MA4OR::..
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 126
Age : 24
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Сапуници   Сре Јан 17 2007, 02:13

САПУНИЦИТЕ СЕ ЗА ГЛУПИ ЛУЃЕ И ДОСАДНИ СЕ ВО СИТЕ СЛУЧУВА ИСТОТО. ПОЧЕСТО САПУНИЦИ ГИ ГЛЕДААТ ЖЕНИТЕ.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Сапуници   Сре Јан 17 2007, 15:53

Сапуниците се толку популарни кај простиот народ зашто тогаш заборава на проблемите и гледа туѓи проблеми и како се дешаваат туѓи срања
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Сапуници   

Вратете се на почетокот Go down
 
Сапуници
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: