Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Ваш омилен филм?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Сре Мар 07 2007, 00:09

Сега го чекам новиот Спајдермен, верувајте ќе биде многу добар...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Сре Мар 07 2007, 01:14

кога има премиера кај нас ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Сре Мар 07 2007, 01:39

незнам, во мај искача негде...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Сре Мар 07 2007, 12:03

Спајдермен ми е најглупиот филф со херои. Бетмен највеќе се поштува.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Сре Мар 07 2007, 12:10

на спајдермен приказната е боље, а ја се палам ненормално на добри приказни !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Сре Мар 07 2007, 12:40

Е како да не... Баш е добра приказната, плус тоа бетмен и нема некој одлики на супер херој... Бетмен е само еден богат човек, кој може да си допушти да кути најнова опрема ( барем во новиот дел ) Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Сре Мар 07 2007, 13:01

па да де реков дека на Спајдермен е боље приказната затоа и ми се свига
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
ivancelovemusic
ново членче
ново членче
ivancelovemusic

Број на мислења : 43
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2007-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пет Мар 09 2007, 02:23

Love don't cost a thing, Dukes of Hazard, Step up, Save the last dance, Honey, Brown Sugar ... и тако даље ... ( јас сум поише по романтични комедии ) Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.freewebs.com/ivance_elence/
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пет Мар 09 2007, 10:17

абе само филмови со добра приказна(у стил тоа што се дешава да биде онака направено приказната да те заинтересира, мислам ме свакате нели?), science fiction, комедии, пародии (ок и овие се комедии ама ај да ги издвоиме)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Пет Мар 09 2007, 12:38

Van helsing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
cinderella

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Саб Мар 10 2007, 21:33

Cradle to the grave
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Саб Мар 10 2007, 21:33

National Treasure
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
cinderella

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Саб Мар 10 2007, 21:38

10 things I hate about you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Саб Мар 10 2007, 21:39

Nicija Zemlja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Саб Мар 10 2007, 21:57

Proof напиша:
Nicija Zemlja

Ма шта че ми к**ац он, он не зна ни пушку напунити Smile)))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Саб Мар 10 2007, 23:34

Зашто ја имам пушку а ти немашVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Саб Мар 10 2007, 23:40

13 duhovi i Pogresen pravec
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Саб Мар 10 2007, 23:42

Road Trip
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Нед Мар 11 2007, 01:29

Диме само да те прашам, колку омилени филмови имаш ? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Нед Мар 11 2007, 15:23

Па многу се. Тебе еден да не ти е омилен случајно?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
cinderella

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Вто Мар 13 2007, 16:50

Jeepers Creepers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
искусно членче
искусно членче
*marija*

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Вто Мар 13 2007, 17:15

THE BEACH
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Вто Мар 13 2007, 21:38

Тетовирање
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Вто Мар 13 2007, 22:40

Are we done?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   Сре Мар 14 2007, 16:25

Proof напиша:
Тетовирање

го имаше во саботата на ТВ ама незнам на која програма. не го гледав јас уствари ми кажаа само дека го има и дека е многу добар !

ај ако го има некој да ми го даде Very Happy;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ваш омилен филм?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ваш омилен филм?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: