Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Чак Норис

Go down 
АвторПорака
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Чак Норис   Чет Ное 16 2006, 23:53

хехе ане ме потсети за ова:

Факти за Чак Норис- Солзите на Чак Норис лечат рак. Штета што тој никогаш не плаче.

- Чак Норис не чита книги. Тој зјапа во нив се додека не ги изнуди информациите кои му требаат.

- Чак Норис е како куче. Тој не само што може да намириса страв туку може и да се измоча на што сака.- Чак Норис има изброено до бесконечноста - ДВА ПАТИ.- Чак Норис не оди на лов, бидејќи зборот ловење дозволува да се промаши. Тој оди да убива.- Чак Норис не спие. Тој чека.- Чак Норис си ја продал душата на ѓаволот за добар изглед и
неспоредливи боречки способности. Кратко откако трампата беше
направена, Чак Норис го мавна ѓаволот во глава и си ја зема душата
назад. Ѓаволот, кој сака иронија, не можеше да се налути и призна дека
требал да види што ќе му се случи. Сега двајцата играат покер секоја
втора среда во месецот.- Кога Баба Рога оди да спие прво проверува да не се крие Чак Норис во нејзиниот плакар.- Чак Норис го тужи НБЦ, тврдејќи дека РЕДОТ и ЗАКОНОТ се брендови на неговата лева и десна нога.- Главен извозен артикл на Чак Норис е болката.

- Чак Норис направи временска машина и се врати назад за да го спречи
атентатот на Кенеди. Кога Освалд пукаше, Чак ги пресретна сите три
куршуми со својата брада и ги одби а главата на ЏФК експлодираше од
чисто одушевување.- Чак Норис спие со запалена ламба. Не зато што Чак Норис се плаши од темнината туку затоа што темнината се плаши од Чак Норис.- Како тинејџер Чак Норис ги затрудне сите калуѓерки во манастирот
блузи Мајами. Девет месеци подоцна калуѓерките го родија тимот на
Мајами Долфинс единствената непоразена екипа во историјата на
професионалниот фудбал.- Чак Норис ја измисли лажицата. Бидејќи убивањето со нож е многу лесно.- За да докаже дека ракот може да се победи, Чак Норис две години
пушеше по 15 кутии дневно. Доби седум видови рак од кои се ослободуваше
со 30-минутно вежбање.- Во филмот "Враќање во иднината" колата на Чак Норис беше употребена
за патување напред и назад во времето. Кога му ја вратија колата
гребната Чак Норис неможеше да се воздржи да не му ја учука на Мајкл Џи
Фокс што подоцна доведе до Паркинсонова болест.- Чак Норис еднаш изеде 72 стека за еден час. Првите 45 минути ги помина во водење љубов со келнерката.

- Џими Хофа е закопан во Чак Норис.- Диносаурус еднаш го има погледнато попреку Чак Норис. ЕДНАШ.- Ако Чак Норис доцни на времето му е најпаметно малку да успори.- Знакот за паркирање на хендикепирани всушност не е тоа. Тој само
покажува како ќе изгледате ако му го фатите местото на Чак Норис.- Чак Норис еднаш беше на Марс. Од тогаш, на Марс нема знаци на живот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Пет Ное 17 2006, 00:05

- Не постои теорија на еволуцијата. Само листа на животни на кои Чак Норис им дозволил да живеат!- Кога Чак Норис прави склекови тој не се подига себеси, туку ја бутка Земјата надолу!- Кога Чак Норис моча, може многу лесно да завари титаниум!- James Cameron сакал Чак Норис да игра во Терминатор, но потоа сфатил дека тоа би бил документарец, па го викнал Арни!- Чак Норис играл руски рулет со комплетно полн револвер и.......победил!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Пет Ное 17 2006, 00:06

- Еднаш Чак Норис скокал со падобран, но ветил дека никогаш повеќе нема да го направи тоа! Еден „Голем Кањон“ е доволен!- Чак Норис никогаш се нема помочано во кревет како дете. Креветот се помочал од страв!- Чак Норис на секој оброк јаде месо! Во најголем број од случаите заборава да ја убие кравата!- Некој човек го прашал Чак Норис дали вистинското име му е Charles.
Чак Норис не му одговорил туку само го гледал додека овој не
експлодирал!- Ние живееме во вселена којашто се шири. Целата се обидува да избега од Чак Норис!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Пет Ное 17 2006, 00:07

ај уште ова и доста е

- Чак Норис не оди на лов, Чак Норис оди да убива!- Зборот "KILL" е измислен од Чак Норис. Другите се "DIE", "BEER" и "WHAT"!- Не постои такво нешто како торнадо. Тоа Чак Норис само мрази приколки!- Љубовта не боли. Чак Норис боли!- Чак Норис нема крв. Тој е полн со магма!- Чак Норис мора да користи двојник во сцените со плачење!- Чак Норис може да подели атом......со голи раце!- Најбрзата кола на светот има 7 брзини. 5,6....Чак Норис!- Колку Чак Нориси се потребни да заменат сијалица?

Ниеден, Чак Норис сака да убива во темница!- Чак Норис не се игра Господ. Играњето е за деца!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Пет Ное 17 2006, 00:14

cak noris me umori od citanje da odi u pm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Пет Ное 17 2006, 00:52

Чак Норис е неписмен. Не му требаат букви да убива
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Пет Ное 17 2006, 02:39

леле стварно многу е глуп!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Пет Ное 17 2006, 13:19

koj ?Very Happy pojassni da ne napravime zabuni:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Пет Ное 17 2006, 21:51

Чак Норис е глуп!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Нед Ное 19 2006, 03:37

Каде е Чак?
Ај де да го побараме Чак Норис на Гугл, да видиме што ќе добиеме.
тука
Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Нед Ное 19 2006, 15:22

Google won't search for Chuck Norris because it knows you don't find Chuck Norris, he finds you.

hahahahahahahahahahaha
Мрднати сте бе !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Нед Ное 19 2006, 16:21

Леле закон! http://www.chucknorrisfacts.com/ а овде можете да ги видите сите факти за Чак Норис! Уживајте! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
*@ne*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 93
Age : 27
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Нед Ное 19 2006, 17:51

*Zakon ste nema so*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Пон Ное 20 2006, 23:04

Чак Норис за Нелсон Мандела
Доколку
некогаш одлучи да се однесува како нормален човек и тргне да се
кандидира за претседател на Јужна Африка, Чак Норис би освоил 86% од
гласовите, покажува анкетата на магазинот ZOO Weekly.

"Секако
дека треба да биде Чак Норис. Не само што е најмоќната сила во
универзумот, тој е и доста хуман во однос на другите. Тој секогаш
дарува крв за Црвениот Крст... само никогаш својата," изјавил уредникот
на најчитаниот магазин во Јужна Африка.

Анкетата покажала дека
тамошните мажи веќе ги "прележале" плавушите, па сега 69% од нив
повеќе преферираат брунети. Доколку, пред рагби натпревар им излезе
непланиран час слободно време, 39% од Јужноафриканците повеќе би го
минале на уживање во скара отколку во секс.

22% од машката
популација на земјата е подготвена за 1 милиони ранди (106 илјади евра)
орално да задоволи некој свој сограѓанин а повеќе од 60% за истата цена
би се обиделе да шверцуваат дрога без разлика на можната затворска
казна. Дури 94% од Јужноафриканците кога се над јавни писоари "си ја
гледаат својата работа."

Во поглед на криминалот, 7% од
учесниците изјавиле дека некогаш биле киднапирани а 44% би сакале да се
иселат од државата, поради високата стапка на криминал.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
zoko
Модератор
avatar

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Саб Ное 25 2006, 16:39

zakon!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Саб Ное 25 2006, 16:48

хаха

чак норис ја знае последната децимала на бројот пи

број од 1 до 10...толку време му е потребно на чак норис да те убие....47 пати хахахахахаха

чак норис мораше да прекине да ги пере своите алишта во океаните - цунамите убиваат луѓе

чак норис не користи кондом - не постои средство што ќе те заштити од чак норис

пулсот на чак норис се мери со рихтеровата скала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Чет Дек 07 2006, 21:10

Емоциите на Чак Норис!
После
темелно прегледување на неговите филмови (нивно вртење по милион пати,
стопирање сцени, длабоко, исцрпувачко размислување и пополнување
комплицирани ексел табели), ние, локалните фанови на Чак Норис, конечно
завршивме една енциклопедиска работа! Успеавме де ги пронајдеме,
средиме и категоризираме сите емотивни изрази кои во изболиство ги
поседува овој великан на холивудското карактерно глумиште!


prezemeno od on.net.mk
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Пет Дек 08 2006, 00:16

DJ_Stole напиша:
Емоциите на Чак Норис!
После
темелно прегледување на неговите филмови (нивно вртење по милион пати,
стопирање сцени, длабоко, исцрпувачко размислување и пополнување
комплицирани ексел табели), ние, локалните фанови на Чак Норис, конечно
завршивме една енциклопедиска работа! Успеавме де ги пронајдеме,
средиме и категоризираме сите емотивни изрази кои во изболиство ги
поседува овој великан на холивудското карактерно глумиште!


prezemeno od on.net.mk
закон
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Пет Дек 08 2006, 01:26

DJ_Stole напиша:
Емоциите на Чак Норис!
После
темелно прегледување на неговите филмови (нивно вртење по милион пати,
стопирање сцени, длабоко, исцрпувачко размислување и пополнување
комплицирани ексел табели), ние, локалните фанови на Чак Норис, конечно
завршивме една енциклопедиска работа! Успеавме де ги пронајдеме,
средиме и категоризираме сите емотивни изрази кои во изболиство ги
поседува овој великан на холивудското карактерно глумиште!


prezemeno od on.net.mk
леле многу е ѕверско!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   Пет Дек 08 2006, 16:59

Абе Чак Норис е нешто за кое неам зборови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Чак Норис   

Вратете се на почетокот Go down
 
Чак Норис
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: