Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Кодот на Да Винчи

Go down 
АвторПорака
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Кодот на Да Винчи   Пет Ное 17 2006, 13:52

Што мислите за бестселерот на Ден Браун Кодот на Да Винчи?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Кодот на Да Винчи   Пет Ное 17 2006, 21:15

добра авантура само колку е вистина тоа што го пишува во неа?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Кодот на Да Винчи   Пет Ное 17 2006, 21:39

ОК е! Сеа дали е вистина или не па не сум сигурна, ама па и дека целата е лага и тоа не е могуче! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Кодот на Да Винчи   Саб Ное 18 2006, 00:10

Више досадно ми е да дискутирам на темава...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
*@ne*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 93
Age : 27
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Кодот на Да Винчи   Пет Дек 15 2006, 00:09

* I mene, daj nesto drugo pointeresno*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Анастазија
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 43
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Кодот на Да Винчи   Пет Дек 29 2006, 19:15

Најглупата книга од најнеписмениот автор на планетата. Книгата е (еве, не навлегувам во нејзината историска не/вистинитост) литературно ѓубре, кич дело, најтежок можен шунд за придобивање на симпатии кај припрости домаќинки и недоучени деца.
Smile
Толку од мене на темава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Кодот на Да Винчи   Пет Дек 29 2006, 19:27

хм, благодариме на исцрпниот одговор! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Анастазија
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 43
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Кодот на Да Винчи   Пет Дек 29 2006, 19:46

Ма нема проблем. За кодот на Ва Динчи - секогаш!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кодот на Да Винчи   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кодот на Да Винчи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Мистерии и религија-
Отиди до: