Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Фала

Go down 
АвторПорака
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Фала   Нед Ное 19 2006, 03:43

Има едни две суштества кои би сакале да ви се заблагодарат, едно МИЛИОН пати.
тука
и на крај кажете им фала Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Нед Ное 19 2006, 03:48

Аааа го знам, закон е!! Ги издржав до крај, и траеше некој добар саат а можда и више...и за чудо ич не ме иритираат(баш се срцки коа зимаат воздух пред да почнат од поново) Smile Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Нед Ное 19 2006, 03:54

NaTaLi напиша:
Аааа го знам, закон е!! Ги издржав до крај, и траеше некој добар саат а можда и више...и за чудо ич не ме иритираат(баш се срцки коа зимаат воздух пред да почнат од поново) Smile Smile Smile

ја сум моментално до некое 11500 и уште не можам да престанам да се смеам Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Нед Ное 19 2006, 04:05

Нели се срцки ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Нед Ное 19 2006, 15:20

Хаха, на глава ми се качија Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Нед Ное 19 2006, 16:26

Ги обожавам!!! Многу се срцки!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Нед Ное 19 2006, 21:55

NaTaLi напиша:
Нели се срцки ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ептеннннннннн се цаканки. сеа неам време иначе би ги пуштила пак и да ги чекам до 1 000 000 Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Нед Ное 19 2006, 21:57

S|m0n4e напиша:
NaTaLi напиша:
Нели се срцки ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ептеннннннннн се цаканки. сеа неам време иначе би ги пуштила пак и да ги чекам до 1 000 000 Laughing Laughing Laughing

И што прават на милион ? Мене ме полудеа на 900 Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Нед Ное 19 2006, 22:05

Moscow_BoY напиша:
S|m0n4e напиша:
NaTaLi напиша:
Нели се срцки ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ептеннннннннн се цаканки. сеа неам време иначе би ги пуштила пак и да ги чекам до 1 000 000 Laughing Laughing Laughing

И што прават на милион ? Мене ме полудеа на 900 Very Happy

па не знам, ја ги чекав вчера до 200 000 али морав да си легнам 2 саат беше, ми се спиеше Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Нед Ное 19 2006, 22:07

Хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Нед Ное 19 2006, 22:09

моментално сум на 2000 и ќе видам шо ќе биде понатака
/ме исклучува слушалици
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Нед Ное 19 2006, 22:14

High_Voltage напиша:
моментално сум на 2000 и ќе видам шо ќе биде понатака
/ме исклучува слушалици

пушти си музика и така нема да ги слушаш Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Нед Ное 19 2006, 23:08

и која е целта, ни тој што ги правел, не го гледал цело Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Пон Ное 20 2006, 01:42

еј ако имаш живци и си полуглув не ти се проблем! ама мене ми се пошто слушам ко радар (ај да не се урочам)! абе срциња се! ги обожавам!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Сре Ное 22 2006, 12:01

Јаки се нема шо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*@ne*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 93
Age : 27
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Фала   Чет Ное 23 2006, 23:28

* Mnogu se slatki*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фала   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фала
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: