Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Светски луѓе

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Светски луѓе   Вто Ное 21 2006, 00:04

Еве, една многу интересна тема Very Happy Позната на сите нас...
Која е дестинација каде сте биле најдалеку... ?
Тука можете, на север ... ја југ... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Светски луѓе   Сре Ное 22 2006, 22:49

Па сеа тоа зависи шо се подразбира под далеку?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Светски луѓе   Чет Ное 23 2006, 22:47

На исток до каде се бил, на север, југ и запад ... Се мисли најдалеку. Еве јас ќе почнам, запад до Канада, исток Русија, југ Турција, север исто паѓа Русија. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
*@ne*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 93
Age : 27
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Светски луѓе   Чет Ное 23 2006, 23:14

* e ova si go napisal da se ispofalis kaj se si bil. bravo nema sto*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Светски луѓе   Чет Ное 23 2006, 23:23

*@ne* напиша:
* e ova si go napisal da se ispofalis kaj se si bil. bravo nema sto*
lol:lol!: lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Светски луѓе   Пет Ное 24 2006, 00:31

Па на тебе ли ќе ти се фалам ма ?
Ај ако пишуваш пишувај, вакви офф топик постови ќе се бришат...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Светски луѓе   Саб Дек 09 2006, 19:27

Јас најдалеку што сум бил Америка па сеа вие цидете на која стр тоа ви се фаќа.
А Ана ако ти се пишува пишувај ако не не се просеравај.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
zoko
Модератор
avatar

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Светски луѓе   Саб Дек 09 2006, 19:48

zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
..::MA4OR::..
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 126
Age : 24
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Светски луѓе   Сре Јан 17 2007, 18:28

zakon
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Светски луѓе   Нед Апр 29 2007, 12:08

Јас Скопје!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Светски луѓе   

Вратете се на почетокот Go down
 
Светски луѓе
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: