Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?

Go down 
АвторПорака
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Пон Ное 27 2006, 23:14

znaci vnimatelno sea klikot na linkot moze da predizvika strasna nervoza duri i do udari po vasata tastatura i mmonitor no samo smiereno jas dodeka uspeav da go sredam mi trebase skoro poveke od 5 min pa da vidime koj ke bide zverot so ke uspee da go skroti ova nesto Very Happy a sea povelete Very Happy

www.sanka.ru/fun/lol/lol.html
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Пон Ное 27 2006, 23:15

cekam pa da napravime ran lista na naj dobriot i na brziot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Пон Ное 27 2006, 23:16

Закон еј нема шо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Пон Ное 27 2006, 23:17

go sredi ili uste se macis Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Пон Ное 27 2006, 23:18

Не ни пробав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Пон Ное 27 2006, 23:19

epa so alt+ctrl+del a?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Пон Ное 27 2006, 23:31

Не бе, ја од доле десен клик клоус Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Вто Ное 28 2006, 01:10

хм, па ја напраив ctrl+alt+del и одма го тргнав! не знам шо ви е финтата! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Вто Ное 28 2006, 16:01

abe fintata e da stisnes "x" za da go isklucis a ne so alt ctrl i del
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Вто Ное 28 2006, 16:11

Еве ти викам јас без контрол делите го исклучив Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Вто Ное 28 2006, 16:24

Па сеа пак за 2 секунди го исклучив со х! Ич не е тешко!Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Вто Ное 28 2006, 16:43

ааааааааааааааааааааааааааааахахахаххахахахахахахахахаххахахахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Вто Ное 28 2006, 21:15

abe so "x" toa e interesno dodusa ne e tesko samo da go namestis mausot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Вто Ное 28 2006, 23:29

Абе луѓе мене ова ми пее дека сум идиот Neutral . Така треба, или до мене е ?

П.С. Инаку одма можев да го исклучам, без Ctrl + Alt + Delete или Alt+F4 ...само кликнав на х-от Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Сре Ное 29 2006, 15:58

Мене ми пееше дека сум закон така да до човекот шо го гледа е!Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Сре Ное 29 2006, 17:05

Very Happy:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Сре Ное 29 2006, 19:05

Абе столе ај не праи глупи постови со Very Happy Very Happy Very Happy (вакви 2-3)! Можеби си администратор ама не е фер кон другите!Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Сре Ное 29 2006, 21:11

abe ne e do mene jas ke ja pisam cela poraka i seto toa ke se prati samo prvite tri znaka ili soznma ako da kazam del od recenica ako ne si zabelezala mi se slucilo i vo drugi postovi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
zoko
Модератор
zoko

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Нед Дек 31 2006, 12:30

zakon ejjjjjj samo amlce zamara oti trepka ali stvarno e ludnica hahahhahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Саб Јан 13 2007, 18:32

хехе абе столе закон си еј Very Happy се прснав од смеење
од кај ги наоѓаш овие ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Саб Јан 13 2007, 20:35

сеа ти кажав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Promaja
ново членче
ново членче
Promaja

Број на мислења : 3
Age : 27
Registration date : 2008-05-15

ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   Чет Мај 15 2008, 16:56

abe se e top,samo so ne mi otvara stranata Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој ќе биде човекот кој ќе успее да се справи со ова?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: