Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Што читате во моментов?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Фед 22 2007, 20:44

moze da ja fotokopiram utre?
p.s. karate kid ne te znam:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Фед 22 2007, 21:23

хух, од кој клас си ? ја сум 1-1 Very Happy Огнен се викам, ти ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Фед 22 2007, 23:09

vamp-girl напиша:
efi ja imas 'drakula' ???да бе вцера си ја купив на македонски од таа ена книзара на рекорд

имаат многу јак попуст... зверски ствари

bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Саб Фед 24 2007, 00:03

za karate kid -se vikam daniela sum 1-5
za efi-fala mnogu idam da si ja kupam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Саб Фед 24 2007, 13:26

со црна коса?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Саб Фед 24 2007, 23:04

mala напиша:
momenalno pa Poraka vo sise,ama do sredina dojdov i neznam dali ke imam vreme da ja do4itam
docitaj ja-mnogu e ubava!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Нед Фед 25 2007, 02:16

vamp-girl напиша:
za karate kid -se vikam daniela sum 1-5
za efi-fala mnogu idam da si ja kupam
ништо види нешто друго добро што има
п.с. во моментов читам црна хроника и некролозиTwisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пон Фед 26 2007, 01:32

Ја прочитавте Александар ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пон Фед 26 2007, 01:45

nope, не ја најдов (не дека се потрудив да ја барам, али ај...)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пон Фед 26 2007, 19:47

ne a i ne veruvam deka ke stignam, da ja citam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Вто Фед 27 2007, 12:03

конечно ја прочитав ЗОКИ ПОКИ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Вто Фед 27 2007, 22:25

cheers cheers cheers cheers cheers БРАВО ЗА ТЕБЕ!!!cheers cheers cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Сре Фед 28 2007, 11:35

сакам да ми пишете петка сега
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Сре Фед 28 2007, 11:37

петка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Мар 01 2007, 00:35

алал да ти е
ајде сеа Касни Порасни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Мар 01 2007, 11:58

зоки поки ја читав зашто во прво одд. се ме мрзеше а таа лектира ми остана непроцитана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Мар 01 2007, 12:07

епа фати по росиците од градинка сега што не си ги прочитала Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Мар 01 2007, 12:16

hah ajde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Мар 01 2007, 13:12

Karate Kid напиша:
епа фати по росиците од градинка сега што не си ги прочитала Razz

hehe..abe ogi ti najde da zboris,aj sea priznaj so si procital ti do osmo odd. lol! ???????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Чет Мар 01 2007, 13:21

ја до осмо сите лектири ги имам прочитано, и сега сите ги имам прочитано ама сеа што ми е страв да дигнам рака кај роза, еееееее тоа е друга работа ..... а за анализи, е тука сум дупка, ама важно сите книги ги имам прочитано!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пет Мар 02 2007, 12:06

momentalno citam demoni i angeli od den braun
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пет Мар 02 2007, 12:08

vamp-girl напиша:
momentalno citam demoni i angeli od den braun
Ангели и демони! Многу јака книга. Одамна ја имам читано.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пет Мар 02 2007, 12:10

ok a imas nekoja druga interesna kniga od braun da predlozis?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пет Мар 02 2007, 13:39

тартиф и александар македонски
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   Пет Мар 02 2007, 13:45

Од Ден Браун мора да прочита Кододт на Да Винчи.
Инако моментално читам биологија.Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што читате во моментов?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што читате во моментов?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Литература-
Отиди до: