Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Памет и логика (малку ги има) :))

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Памет и логика (малку ги има) :))   Чет Ное 30 2006, 00:14

vaka sea ovaa e igra koja e postavena odamna na internet i mozebi nekoj ja znae a nekoj ne i malku se lugeto sto stignale do vrvot pa ajde da vidime koj ke bide covekot od forumov so ke go dostigne vrvot a inace potrebno e logika i malku koncentracija pa poveletehttp://www.deathball.net/notpron/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Чет Ное 30 2006, 00:27

lele ludo e jas do 3 stignav i treba neso da turn on ali so pojma neam daj fatetese malku da go sredime ova
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Чет Ное 30 2006, 00:30

aj ludo narode ako ne vi teknuva kazzete jas ke pomognam Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Чет Ное 30 2006, 16:33

Шо е финтава? confused Да се обидеш да стигнеш на друг левел ама како??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Чет Ное 30 2006, 20:25

epa toa e interesno da se pomacis da mozgas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Чет Ное 30 2006, 22:06

абе третото лесно е него четвртото кажи ми како...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Пет Дек 01 2006, 01:08

4 morzevova azbuka n a slikata kaj so elambata na masickata ima edni recki i tocki toa ti e morzevova zabuka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Нед Дек 03 2006, 17:00

DJ_Stole напиша:
4 morzevova azbuka n a slikata kaj so elambata na masickata ima edni recki i tocki toa ti e morzevova zabuka

И шо да праам со неа? Да ја преведам? scratch
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Нед Дек 03 2006, 22:11

Stignav do 5 level Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Нед Дек 03 2006, 22:35

Lele ama e zarazno ova, stignav do 8 nivo i sea se frustriram sto ne mi teknue sto da praam dalje Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Пон Дек 04 2006, 16:58

ej nante daj kazi kako pomina 5
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Пон Дек 04 2006, 17:23

Ја ќе кажам место неа! Со памет и логика! Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Пон Дек 04 2006, 18:44

:Dj:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Пон Дек 04 2006, 18:45

lele ej pak zaebava sea napisav celi dva reda i vidi samo smjlito go prati stefan aj vidi so e problemot zaso vaka pravi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Пон Дек 04 2006, 18:51

Абе како треба 6-то ниво?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Сре Дек 06 2006, 19:56

DJ_Stole напиша:
lele ej pak zaebava sea napisav celi dva reda i vidi samo smjlito go prati stefan aj vidi so e problemot zaso vaka pravi

Не знам што е проблемот Столе, провери да не ти се избришало несакајќи или нешо така...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Чет Јан 04 2007, 13:34

и успеа ли некој ова да го реши?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Вто Јан 16 2007, 20:42

еј ова го игравме со марко (1-1) али пошто ја дојдов покасно се откажав неможев да го стигнам, а он стигна до 11то така да ако треба нешо мислам дека може да ви помогне
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Вто Јан 16 2007, 23:20

ја на играва стигнав до 11 или 12 ниво, ако сакате несо ке ви казам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Сре Јан 17 2007, 17:40

казете со сакате за играва до 20 стигнав ке ви казам ги записав одговорите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Пон Апр 16 2007, 15:54

vtoro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Пон Апр 16 2007, 15:58

treto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Пон Апр 16 2007, 16:20

petto kako e ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Пон Апр 16 2007, 16:50

Do sesto sum i kako natamu?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   Пон Апр 16 2007, 17:43

ме мрзи сеа да играм пак од почеток, ај другпут ок?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика (малку ги има) :))   

Вратете се на почетокот Go down
 
Памет и логика (малку ги има) :))
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: