Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 спиење.... ?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Пон Мар 12 2007, 21:21

Не бе !!! Каква втора, прва е закон !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Пон Мар 12 2007, 22:26

незнам брат ама мене прва повеке ми одговара
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Пон Мар 12 2007, 22:57

абе незнам ама еве пример да бев втора смена ке имав еден ден поише за учење физика и плус втора смена си по наспан ке си научиш нешо од од сабајле а вака со прва со ако си цел ден дома баш полошо си викаш ај бе иам време ке седнам после и работава ке ти титнам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Пон Мар 12 2007, 23:54

незнам ипак викам дека боље ми е прва смена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Пон Мар 12 2007, 23:56

vtora e podobro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivancelovemusic
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 43
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2007-03-09

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Вто Мар 13 2007, 00:52

Proof напиша:
Ја спијам некаде околу 5 саата дневно освен кога сме на распуст зашто тогаш спијам од 12 до 14 саата, зависи. Сепак ако се разбудам без проблеми можам после пак да заспијам.

Коа сме прва смена и ја спијам околу 3-5 саати .. и затоа после ... Sad Али коа сме втора е екстра, а уше поише кога сме на распуст Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.freewebs.com/ivance_elence/
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Вто Мар 13 2007, 12:19

Sto vi e be luge VTORA SMENA E BOLJE!!!!!!!!Prvo ispolnet mi e cel den,iam vreme za sve+ sum naspana i togas ne mi e naporno uopste u skolo-koa sum prva crknuvam na casovi-kako vremeto da ne proaga........Mene licno kade-kade bolje mi e vtora smena!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Вто Мар 13 2007, 13:15

zavisi be luge od aktivnostite sto si gi imame posle/pred casovi .... za sekoj coek e razlicno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Вто Мар 13 2007, 15:18

I so i bez aktivnosti za mene ipak e bolje vtora smena!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Вто Мар 13 2007, 16:38

Sepak 2 smena e zakon, a raspustot e ustav!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Вто Мар 13 2007, 17:10

Sto ste se fatile lugje za raspustot bre?
ima uste 2-3 meseca!!!!!!
NEMOJTE DA PAGATE TOLKU U ISKUSENIE!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Вто Мар 13 2007, 17:14

Abe ako, nie pred vreme da se poraduvame na raspustot.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Вто Мар 13 2007, 17:55

видете ми у хобија и све ќе ви е јасно за темава!

иако у последно време спијам одвај 4 саата!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   Саб Апр 28 2007, 20:25

Јас се навикнувам дали ќе бидам ноќна птица или дневна за да се навикнам ми се потребни 2 дена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: спиење.... ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
спиење.... ?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: