Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Pimp my ride

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 17:18

Moscow_BoY напиша:
Е да бе ќе заебам нешто, па после ќе те мислам Smile

Е да бе ја пари ќе даам за ти да заебеш нешто???? affraid Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 17:19

У право си!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 17:20

Нема да заебе не се секирај. Ја ќе надгледувам се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 17:20

Па нема ваљда со голи раце да ја праиме...постојат механичари сл.Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 17:23

Па ние ќе бидеме механичарите. У тоа е убавината, сам да напраиш нешо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 17:24

И баш кола ќе ти текне да напраиш....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 17:25

А зашо да не?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 17:25

Остај ги бе! леле нека праат шо сакаат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 19:02

S|m0n4e напиша:
Moscow_BoY напиша:
Е да бе ќе заебам нешто, па после ќе те мислам Smile

Е да бе ја пари ќе даам за ти да заебеш нешто???? affraid Laughing

Кога реков ќе заебам нешто, не мислев јас, туку мислев сите ќе зезнеме нешто па кој ќе биде крив, а ако неќете да правиме не морате. Поготово после да речете Стефан викаше, па тој е крив ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 19:03

NaTaLi напиша:
Па нема ваљда со голи раце да ја праиме...постојат механичари сл.Smile

Добро сега, за тоа што не знаеме нема да правиме. Ваљда нема да брцаме раце у мотор да праиме Very Happy
Ама за фарбање менување на некој помали делчиња...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 19:28

Луѓе...абе многу влеговме у филм... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 19:33

Аха, ама не ми текнуе како се викаше филмот! леле confused
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 21:24

Moscow_BoY напиша:
S|m0n4e напиша:
Moscow_BoY напиша:
Е да бе ќе заебам нешто, па после ќе те мислам Smile

Е да бе ја пари ќе даам за ти да заебеш нешто???? affraid Laughing

Кога реков ќе заебам нешто, не мислев јас, туку мислев сите ќе зезнеме нешто па кој ќе биде крив, а ако неќете да правиме не морате. Поготово после да речете Стефан викаше, па тој е крив ....

btw ставив смајли на крај, шо значеше дека се зезам ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 21:30

Ок, не беше наменето до сите, ако се решиме да правиме вакво нешто да правиме, не после да биде вака така...
На крај краева ќе биде заебанција повеќе него нешто друго...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Дек 08 2006, 21:48

Едно прашање до вас. ШО СЕ МИСЛИТЕ ВИЕ БЕ !!!!!!!!????!?!?!?!??!?!?
ЦцццЦцЦ од стално сум викал дека е е телевизија за деца. Еве вака ќе гледаат несо па ќе мислат дека стварно тоа така иде. Хахахаха
Колку и да се трудите нема шанса да успеете.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Саб Дек 09 2006, 00:08

Зашто бе да не успееме?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Саб Дек 09 2006, 00:16

Slash напиша:
Едно прашање до вас. ШО СЕ МИСЛИТЕ ВИЕ БЕ !!!!!!!!????!?!?!?!??!?!?
ЦцццЦцЦ од стално сум викал дека е е телевизија за деца. Еве вака ќе гледаат несо па ќе мислат дека стварно тоа така иде. Хахахаха
Колку и да се трудите нема шанса да успеете.

Зашо бе да не успееме, ако неможеме да направиме ќе платиме па некој мајстор ќе го среди Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
..::MA4OR::..
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 126
Age : 24
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Сре Јан 17 2007, 00:06

Не мора Фиќо јас ќе бидам Xzibit и ќе најдам Bentley. Можи така?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
..::MA4OR::..
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 126
Age : 24
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Сре Јан 17 2007, 17:48

Се согласвате со тоа што напишав?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 26
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Саб Фед 03 2007, 02:16

Jas mislam da kupime nekoja BUBA od 44 godina.Nema da i napravime nisto samo ke im prodavame filmovi na lugeto deka bubata e na HITLER.Ke i zememe 20 000 evra i posle mozeme da pravime sto sakame.A mozeme da kupime i LADA i da vikame deka e na STALIN i od tamu 20 000 evra i posle imame 40 000 evra.Pa posle e uzivancija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Саб Фед 03 2007, 16:02

Хахахахаха! добар си! може ама кој на нас ќе ни верува?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Нед Фед 04 2007, 14:18

зашто бе ? ке напраиме и лажни документи Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Саб Фед 10 2007, 22:02

Gleavte li sabajle pimp my ride? Zakon bese!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Нед Фед 11 2007, 18:12

Da be cinderella, gleav, pa kako da ne gleam?! Pa ustvari ja ti kazav deka ima. Ti so prais?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivancelovemusic
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 43
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2007-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Мар 09 2007, 12:49

Абе фиќото ќе го купиш ама тоа шо ќе сакаш да го стаиш у него ќе те кошта .... и тоа многу Smile Значи 500 ден.само за фиќо, а за системите, телевизорчињата и таквите ствари ... ќе ти требаат пари Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.freewebs.com/ivance_elence/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   

Вратете се на почетокот Go down
 
Pimp my ride
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: