Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Pimp my ride

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Мар 09 2007, 12:50

Од дома тоаVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivancelovemusic
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 43
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2007-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Мар 09 2007, 12:58

Proof напиша:
Од дома тоаVery Happy
Хаха, е така може Smile Сите по нешо и ќе се собере Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.freewebs.com/ivance_elence/
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Мар 09 2007, 12:59

Па мора така сиромаштија владее како така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Мар 09 2007, 13:00

proof ти тенкуе, handmade Very Happy и тоа може да прислужи Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Мар 09 2007, 13:01

Абе не се зезај земи тоа теслата кога мислиш да почнеме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Мар 09 2007, 13:04

абе тоа требаше за вчера за 8март за професорките да направиме .... бре што сме заебани ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пет Мар 09 2007, 13:26

Јас мислам најпаметно да земеме еден бел чаршав ( по можност не испрљан ), јаже и еден пар бебешки гаќи. Ќе ги поврземе убаво, и воила падобранец Smile
После ќе го тестира некој со скок од Македонска Телевизија, зошто таа е највисока зграда во МКД. Smile)))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 26
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Саб Мар 10 2007, 02:05

ab eluge koga ke vidat kompaniive deka ni odi rabota odma ke si najdeme sponzori i ete ti zamena za pimp my ride
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Саб Мар 10 2007, 19:12

а кога ке видат дека уствари не ни оди ете како си одат спонзорите за пимп мај раид
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 26
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Нед Мар 11 2007, 14:56

ne ne toa nema da se sluci
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пон Мар 12 2007, 01:23

OH NOES ! SOMEONE HAS STOLEN OUR IDEA OF TUNED FICO !! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Пон Мар 12 2007, 14:00

Ne e fer go osurile tipov so fikovo8)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   Саб Апр 28 2007, 20:29

И до кај све со Фиќото?Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Pimp my ride   

Вратете се на почетокот Go down
 
Pimp my ride
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: