Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Елитен автобус

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Елитен автобус   Пет Дек 08 2006, 20:45

Погледнете самиот збори за себе...

Автобус
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Елитен автобус   Пет Дек 08 2006, 20:47

...и спореди ова со 23ка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Елитен автобус   Пет Дек 08 2006, 20:48

mene mi e zelba i sum rekol deka prva rabota so moram da napravam koga ke stignam da polagam da polozam za avtobus moram mn uzivam vo avtobusi(turisticki)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Елитен автобус   Пет Дек 08 2006, 20:49

Ја многу иживам да се возам во кола Smile
т.е да ме возат Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Елитен автобус   Пет Дек 08 2006, 22:09

Абе ај ќе ме возат? Не! ја ќе си го возам мини куперот! не го давам на никој друг!!! Smile А у врска со бусов ми се плаче коа ќе ги видам нашите! Sad Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Елитен автобус   Пет Дек 08 2006, 22:25

Автобусов дефинитивно е го бива. не за друго него тој што ја ставил сликата нека каже колку кошта да велзеш во него а не па да се возиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Елитен автобус   Саб Дек 09 2006, 00:04

Е да
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
..::MA4OR::..
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 126
Age : 24
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Елитен автобус   Сре Јан 17 2007, 18:31

aha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Елитен автобус   Нед Апр 29 2007, 12:07

Авион!!!Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Елитен автобус   

Вратете се на почетокот Go down
 
Елитен автобус
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: