Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Европско првенство во ракомет-жени.

Go down 
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Европско првенство во ракомет-жени.   Пет Дек 08 2006, 22:31

коментари за европското првенство во ракомет, не замарам многу пошто у мометнтов гледам ракомет! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во ракомет-жени.   Пет Дек 08 2006, 22:56

леле губиме 6 разлика од унгарија! Shocked полувреме е!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во ракомет-жени.   Саб Дек 09 2006, 00:24

Изгубивме 8 разлика така да...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во ракомет-жени.   Саб Дек 09 2006, 01:32

Знам! Ебаго!!! У ку**ц! Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во ракомет-жени.   Саб Дек 09 2006, 19:49

Што дека изгубивме, и без тоа две три има само од македонија...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во ракомет-жени.   Нед Дек 10 2006, 20:00

пак изгубивме еј да им ебам тоа судиите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во ракомет-жени.   Нед Дек 10 2006, 20:52

леле, резил! тоа судиите да не се потплатени? Suspect
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во ракомет-жени.   Нед Дек 10 2006, 21:36

Да им ебам мајката не судиите пичка им материна со колку изгубивме од австрија не глеамв зашто срцев удар ќе ме фатеше од нервза.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во ракомет-жени.   Нед Дек 10 2006, 21:50

smiley Smile напиша:
леле, резил! тоа судиите да не се потплатени? Suspect

не, бе зашо.... Mad Mad мме на судиите Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во ракомет-жени.   Сре Дек 13 2006, 01:22

Пак изгубивме! И тоа од Полска! Shocked не могуче!!! Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во ракомет-жени.   Сре Дек 13 2006, 13:20

e toa e sea so da se pravi koa sme si mutavi toa ti e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во ракомет-жени.   Пет Мар 09 2007, 22:05

taka e stole nemame asalen trener rakometarkite treniraat vo mizerni uslovi i taka da nema za so da se bunime.Dobro sega sudiite.KOGA SUDIITE BILE NA NASA STRANA AKO NEKOJ POSOCI MEC JAS MU CESTITAM?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во ракомет-жени.   

Вратете се на почетокот Go down
 
Европско првенство во ракомет-жени.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Спорт :: Други спортови-
Отиди до: