Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Најубави типки

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Саб Фед 17 2007, 19:39


Типкава е многу добра.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Нед Фед 18 2007, 01:06

heh tipkava e od mojot omilen film eon flux
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Нед Фед 18 2007, 02:25

vamp-girl напиша:
heh tipkava e od mojot omilen film eon flux

Еии многу е добар филмот !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Нед Фед 18 2007, 13:20

Па дај да го глеам ако го имаш.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Нед Фед 18 2007, 19:41

Важи бе Wink Само ќе почекаш додека го најдам, зошто знаеш колку фимови имам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Нед Фед 18 2007, 22:39

can i have it too plx Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Нед Фед 18 2007, 22:48

Може Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Нед Фед 18 2007, 22:51

Very Happy фала ти Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Пон Фед 19 2007, 14:39


а оваа? фина е! ама за добри кинези одете у најубави типци! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Пон Фед 19 2007, 15:22

Не ми се свиѓа оваа.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Пон Фед 19 2007, 15:48

ок! твој избор! сакаш да ставам уште некоја слика од уште некоја цура?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Пон Фед 19 2007, 16:58

Клеопатра била 'ружна'
Една
од најпознатите двојки на светот, Марк Антониј и Клеопатра, не биле
ниту приближно толку убави колку што се прикажуваат на холивудското
платно.Имено, на паричката од 32-та година пред новата ера,
Клеопатра не изгледа воопшто убаво - има остар нос, тенки усни и
шилеста брада. Ниту малку не наликувала на познатата глумица во филмот
Клеопатра од 1963 година, Елизабет Тејлор.Марко Антониј, пак, чиј лик на белото платно го играл познатиот глумец Ричард Бартон, имал сплескан нос и премногу дебел врат.Во секој случај нивниот изглед не бил многу далеку од оној кој го опишал Шекспир во 1608 година."Римските
писатели ја опишувале Клеопатра како многу интелигентна и харизматична
жена со заводлив глас, но никаде не се споменува нејзината убавина
", вели Линдси Алисон Џонс, директорка на археолошкиот музеј.Стручњаците
велат дека сребрената паричка што е изложена во Универзитетот во Њукасл
не е премногу вредна, но е многу интересна за колекционерите баш поради
дефинирањето на изгледот на Клеопатра.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Пон Фед 19 2007, 20:38

kleopatra bila ruzna samo akterkite so ja glumat po filmovive se ubavi
inace i jas go iam filmot ako saka nekoj da mu go dadam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Сре Фед 21 2007, 22:21


ГРОМ!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Сре Фед 21 2007, 22:21

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Сре Фед 21 2007, 22:21

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Чет Фед 22 2007, 00:08

Која е оваа Петра бе ? Razz На Столе сестра му да не е ? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Чет Фед 22 2007, 00:15

Zlobnooooooo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Чет Фед 22 2007, 20:06

шо шо шо се случува овде која петра???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Чет Фед 22 2007, 20:21

марко неможе да ти се лоадува сликата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Чет Фед 22 2007, 20:33

Види на претходните страни има слики од Петра (не на сотле)Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Чет Фед 22 2007, 20:35

петра е типката чии слики се последните 2 на 6та страна ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Чет Фед 22 2007, 20:35

Аха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Чет Фед 22 2007, 20:40

не е лоша Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   Пет Фед 23 2007, 00:02

Аха, али да кажеше нешто информации... Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најубави типки   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најубави типки
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: