Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Еднооки

Go down 
АвторПорака
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Еднооки   Нед Дек 10 2006, 21:49

Закон ми се. Што мислите вие за серијава?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Нед Дек 10 2006, 23:19

и лазар му рече на премиерот...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Пон Дек 11 2006, 12:54

Абе баче! Раска и Четка се закон!!! Ги обожавам! Ај некад се сафри ама у главном...scratch и нон-стоп нешто се чешаат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Саб Дек 30 2006, 12:38

Ednostavo nleii.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
zoko
Модератор
avatar

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Саб Дек 30 2006, 14:17

 ednostavno neli zakon se
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Саб Дек 30 2006, 14:41

стварно! сеа татко ми ми го донесе 2 цд со еднооки со 4,5,6 епизода и го изгледав! абе закон се! беше тоа со прстенот!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
zoko
Модератор
avatar

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Саб Дек 30 2006, 14:55

naj zakon scena od ednooki mi bese koa dosta dimovka je tepase rada Smile Smile Smile ednostavno neli zakon se duri i klasnata pocna da upotrebuva ednostavno neli...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*@ne*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 93
Age : 27
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Саб Дек 30 2006, 17:16

* najzakon bese ona so crvenkapa koga vikase "baboo, babooo" a babava i volkot se gusnati zaedno pod kebe deka Esm im ja isklucila strujata.zakon*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Пон Јан 15 2007, 18:07

"shefe go najdovme prstenot" zakon se... a ova so go napravia so CDava e uste pozakon
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Пон Јан 15 2007, 18:10

и на он.нет.мк има линк за да си ги симнете на РС, али дека беше тоа од по од дамна ставено мислам дека у recycle bin-линкот сеа може да се најде тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Сре Фед 07 2007, 23:27

епа еднооки-lovers повелете ! гледајте
http://www.on.net.mk/default-MK.asp?ItemID=66291AE99E5F32479C442133377624D1
за жал овој пат имаат само 6 поставено али гарант може да се најдат уште во тоа ресајкл бин линкот(освен ако не го избациле скрос, ама не ми се верува зашто е закон еднооки)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Чет Фед 08 2007, 12:42

абе закон се еднооки! баш прошлава епизода многу ми се допадна пошто се вратија расте и четка и на крај билјана секуловска падна од таван! хаххахха! закон сее!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Нед Фед 11 2007, 22:16

дали у денешната епизода на еднооки се покажаа расте и четка? ја вечер планирам да гледам ама сакам да знам! ај некој што гледал нека каже!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Пон Фед 12 2007, 00:40

Ej smiley ja preeska neso gleav, ali niv ne gi vidov, ne znam dali gi propustiv posto izlegov malce od soba, ili ne gi pusti ja.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Пон Фед 12 2007, 13:41

не уште не ги имаат вратено четка и расте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Пон Фед 12 2007, 18:48

вчера глеав и прошлата епизода и вратени сеее!!! РАСТЕ И ЧЕТКА СЕ ЗАКОН!!!!!!! ГИ ОБОЖАВАМ!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 26
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   Чет Фед 15 2007, 22:53

i togas lazar mu rece.....ahh ne kako li bese.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Еднооки   

Вратете се на почетокот Go down
 
Еднооки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: