Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Скијање

Go down 

Ски центар во Македонија
Маврово
100%
 100% [ 4 ]
Шапка
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 4
 

АвторПорака
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Скијање   Пон Дек 11 2006, 22:03

Како манијак по скијање сакам да ги чујам вашите мислења околу тоа кој ски центар во светот би сакале да го посетите а воедно ад одговорите на анкетата кој ски центар во Македонија повеќе го посетувате. Јас само МАВРОВО Шапка ја мрзам од дното на душата.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Скијање   Пон Дек 11 2006, 23:31

Сакам да идам на Планица
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Скијање   Пон Дек 11 2006, 23:44

Охооо во светот, почнувајки од Аспен во САД па до Гермиш партен кирхен во Германија...
Во Македонија, шетам насекаде, последниве 3 години сум стациониран во Крушево, ама годинава ќе идам во источните предели, Банско. Шапка е многу убава, ама нема да стапнам таму се додека има шиптарана, инаку сум бил и е прекрасна. Моментално, без размислување најдобар ски центар во Македонија е Маврово, нема збор околу тоа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Скијање   Вто Дек 12 2006, 13:23

Во моментов би отишол во Китсбил и би скијал како бог.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Скијање   Пет Мар 09 2007, 22:06

Jas isto ja mrazam sapka,ama ni mavrovo ne e nesto sjajno SAMO ALPI
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Скијање   

Вратете се на почетокот Go down
 
Скијање
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Спорт :: Други спортови-
Отиди до: