Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 K-15

Go down 
АвторПорака
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: K-15   Вто Дек 12 2006, 00:05

Poso nivnite skecevi se satircno humoristicni zato vo humor ja otvaram ova tema pa vaka:

Ja gi postuvam tipcite stvarnno se nenadmasni a veruvam i vie pa eve za nivnite ljubiteli eden dva linka kaj se naogaa nivnite skecevi pa slobodno so vi se sviga da si go simnete (znam na marko ke mu se dopadne )Very Happy aj sea navalete Very Happy


http://tugjinojabano.com/zabava/k15.asp

http://www.k-15.com.mk/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: K-15   Вто Дек 12 2006, 00:54

Па не знам зошто но мене ни еден скеч не ми отвара! Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: K-15   Пон Јан 15 2007, 18:28

na www.k15.com.mk treba da se registriras i posle ke moes sve da otvoras
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: K-15   Пон Јан 15 2007, 18:31

DJ_Stole напиша:
Poso nivnite skecevi se satircno humoristicni zato vo humor ja otvaram ova tema pa vaka:

Ja gi postuvam tipcite stvarnno se nenadmasni a veruvam i vie pa eve za nivnite ljubiteli eden dva linka kaj se naogaa nivnite skecevi pa slobodno so vi se sviga da si go simnete (znam na marko ke mu se dopadne )Very Happy aj sea navalete Very Happy


http://tugjinojabano.com/zabava/k15.asp

http://www.k-15.com.mk/
ej stole fala za stranava tuka ima i od onie od pred 5 godini
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: K-15   Пон Јан 15 2007, 21:58

Markou напиша:
DJ_Stole напиша:
Poso nivnite skecevi se satircno humoristicni zato vo humor ja otvaram ova tema pa vaka:

Ja gi postuvam tipcite stvarnno se nenadmasni a veruvam i vie pa eve za nivnite ljubiteli eden dva linka kaj se naogaa nivnite skecevi pa slobodno so vi se sviga da si go simnete (znam na marko ke mu se dopadne )Very Happy aj sea navalete Very Happy


http://tugjinojabano.com/zabava/k15.asp

http://www.k-15.com.mk/
ej stole fala za stranava tuka ima i od onie od pred 5 godini

абе брат свати веке не си само ти марко овде ... ова е за марко од 2-6 (братучед и на Магдалена) Very Happy мислам без навреди али да те запознаам да не сватиш нешто погрешно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: K-15   Пон Јан 15 2007, 23:27

пеер со ти е тебе бе ја не го ни процитав тоа дека писува за марко, ја само му казувам фала за страната, you're weird sometimes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: K-15   Вто Јан 16 2007, 01:31

абе ја само да ти кажам да знаеш дека и тој марко е овде на форумов регистриран
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: K-15   Вто Јан 16 2007, 01:36

Мене не ми се интересни К-15. Порано правеа добри скечеви, ама сега се им е поврзано со политика. Шиптарот рекол вака, Гркот рекол така, Татарот трето...
Плус тоа мислам дека цела емиција им ја вади Миле Паника, оргинал ги вади и грците, и охриѓани и шиптараната...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 26
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: K-15   Саб Фед 10 2007, 01:51

luge k-15 se zivi legendi.Dzabe se obiduvaat drugive da go kopiraat.Tie se edinstveni.Jas epten gi sakam i ne propustam skec.Eve sega cekam da pocne na kanal 5
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: K-15   

Вратете се на почетокот Go down
 
K-15
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: