Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Почина Оливеира

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Почина Оливеира   Сре Дек 20 2006, 12:07

Слушнавте ли за ова ? Колку што разбрав му се слошило, и на пат од една во друга болница починал...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Почина Оливеира   Сре Дек 20 2006, 13:07

Абе да не си странски спортист во Мк. Оној Американецот кошаркарот умре, оној од ида умре, сеа овој........
Што докажува само едно а тоа е дека македончето е неуништливо и дека само тоа може да живее во вакви слови.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Почина Оливеира   Сре Дек 20 2006, 13:32

Ама чоек штом го пратиле на токсикологија сигурно бил пун со дрога! Греота!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Почина Оливеира   Сре Дек 20 2006, 20:59

smiley Smile напиша:
Ама чоек штом го пратиле на токсикологија сигурно бил пун со дрога! Греота!

Од инфаркт умрел, кога викав јас... пишуваше во весник...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Почина Оливеира   Сре Дек 20 2006, 21:02

пишуваше и дека умрел од предозираност! Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Почина Оливеира   Пет Мар 09 2007, 22:03

umrel od predoziranost kako sto slusnav jas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Почина Оливеира   

Вратете се на почетокот Go down
 
Почина Оливеира
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Спорт :: Други спортови-
Отиди до: