Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Телевизија

Go down 

Колку често гледате телевизија?
Многу
100%
 100% [ 3 ]
Чат-пат
0%
 0% [ 0 ]
Ретко
0%
 0% [ 0 ]
Ич
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Телевизија   Пон Дек 25 2006, 17:02

Решив да отворам тема за телевизиај пошто немаше! Па пишувајте се живо! (ама да е поврзано со темава)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Телевизија   Пон Дек 25 2006, 20:53

Смајли еден совет до тебе. Не отварај теми на кои нема да има многу постови или кои се глупи затоа што во спротивно ќе бидат бришени.
Веројатно темава ќе биде префрлена во Општо.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Телевизија   Пон Дек 25 2006, 20:57

Не верувам пошто зборев со стеф и томе и ми кажаа да ги отварам овде темите (се надевам не ги разбрав лошо). ама се надевам дека ќе бидам ја овде модератор па кога ќе биде темава готова ќе ја заклучам! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Телевизија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Телевизија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: