Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Археологијата во Македонија

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Археологијата во Македонија   Нед Окт 15 2006, 16:44

Дали мислите дека археологијата во Македонија е развиена, и што мислите за дивите копачи кои ги прогаваат скапоцените предмети на соседите?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Археологијата во Македонија   Пет Ное 03 2006, 19:02

Ne e razviena, i tie se k*****i stom go pravat toa! Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Археологијата во Македонија   Пет Ное 03 2006, 21:35

уште кога го видов насловот...Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Археологијата во Македонија   Пет Мар 09 2007, 22:56

ima arheolozi no nemaat uslovi za rabota.Tie sto imaat pari kopaat i gi prodavaat nasite skapoceni i unikatni nakiti i predmeti i gi prodavaat vo sosednite zemji.PA POSLE KE NEMAME ISTORIJA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Археологијата во Македонија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Археологијата во Македонија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Историја-
Отиди до: