Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Мудро со алкохолот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   Нед Aвг 26 2007, 06:51

цццц не ме свати а .... аииии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   Нед Aвг 26 2007, 06:54

sea mi tekna od koga mi kaza Very Happy a vikas slabo ti ide so totalot??? pa zosto imas net moreeeee!!!
p.s. btw ti go donesoa noviot comp?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   Нед Aвг 26 2007, 06:56

не бе тотал џим можам без проблем тамо неам гајле не ми фали кондиција ни ништо него малце сум киксирал со кондицијата за на тренинг и сл
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   Нед Aвг 26 2007, 06:57

aj koga ke stanes i ke ja sredis recenicata moz ke te svatam nesto Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   Нед Aвг 26 2007, 07:00

ти викам дека кондиција за тотал џим неам изгубено, имам киксирано само со кондицијата за на тренинг, за тотал џим сум у фул кондиција како и секад. па зар сумњаш, шо ке праиш бе по дома иначе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   Нед Aвг 26 2007, 09:51

pa neznam so sakas pravi ti ali ne pretruvaj moze da skines nekoj muskul Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   Нед Aвг 26 2007, 13:32

Karate Kid напиша:
мамо ја жалам што ке те разочарам ама решив да се стаам на здрав живот малце, неможам да вежбам како што треба дека, така да нема алкохол за мене веке :S

П.С. глеј на добрата страна, повеке пиво за тебе Razz ^^

ааааа сине арно ти текна... откако ќе ја потепаше мама вчера (сопка ми стави ако не ти текнуе lol! ) за едно шишенце!
иначе у потпуност те поддржувам (највише ради П.С. делот lol! ), иако ќе ми фали партнер за маратончење, али ај ќе се снајдам Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   Вто Aвг 28 2007, 14:00

NaTaLi напиша:
ааааа сине арно ти текна... откако ќе ја потепаше мама вчера (сопка ми стави ако не ти текнуе* lol! ) за едно шишенце!
иначе у потпуност те поддржувам (највише ради П.С. делот lol! ), иако ќе ми фали партнер за маратончење**, али ај ќе се снајдам Razz

*да се секавам ке се потепавме за пивото Very Happy ама ако битно е да сае дружиме Very Happy
**не се секирај и за тоа да се вратам у форма па ке пуштаме по некоја пијачка Very Happy мислиш дека ке те оставам сама да ми испиеш се ?! pfff NO WAY! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   Сре Aвг 29 2007, 15:43

Абе децо ОК е само немојте бајадери пред тоа да јадете!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   Чет Aвг 30 2007, 02:46

Efi напиша:
Абе децо ОК е само немојте бајадери пред тоа да јадете!!!

поправка - РАСИПАНИ бајадери Razz lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   Чет Aвг 30 2007, 02:53

Ај не сери бајадери.. (или несесери)...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   Чет Aвг 30 2007, 13:05

Абе добро ќе беше да беше така!!Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   Саб Сеп 01 2007, 16:35

мора да кажам неиздржав да си го одржам ветувањето, вчера бевме ЛОКВИ сите Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Мудро со алкохолот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Мудро со алкохолот
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: