Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Новогодишни честитки од СССР

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Новогодишни честитки од СССР   Вто Јан 02 2007, 15:58

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Новогодишни честитки од СССР   Вто Јан 02 2007, 16:45

првите не ми се свиѓаат ама тоа со снешкото е слатко! језда можеле боље да го нацртаат, малку ми се creepy.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Новогодишни честитки од СССР   Вто Јан 02 2007, 20:27

На темава ќе и ставам клуч затоа што никого не го интересираат честитки од СССР да си ставел с мотиви од Македонија прифаќам вака клуч!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Новогодишни честитки од СССР   Вто Јан 02 2007, 20:33

Такви кога ќе најдеш стави ги, до тогаш, како стари честитки ќе стојат овие, зошто други нема...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
..::MA4OR::..
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 126
Age : 24
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Новогодишни честитки од СССР   Сре Јан 17 2007, 18:04

убо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Новогодишни честитки од СССР   Нед Апр 29 2007, 12:13

Закон сликчиња
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Новогодишни честитки од СССР   

Вратете се на почетокот Go down
 
Новогодишни честитки од СССР
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: