Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија

Go down 
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: СмешниГлупи имиња на продавниципретпријатија   Вто Јан 02 2007, 22:44

Епа овде ставајте Смешни или Глупи имиња на продавници или претпријатија! Smile Ај ја ќе почнам! Менувачница-Бела! affraid мукооо! А чорапара-сара фешн (баш вака е напишано). cheers ѕверови! cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Вто Јан 02 2007, 23:44

La Boutique Чорапче

Butique(без о пред и) Route 66
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Вто Јан 02 2007, 23:59

Име Ташко. Колку ли го мрзеле кумовиве детето пред да го крстат.[img][/img]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Сре Јан 03 2007, 01:55

Добро ова е за имиња на продавници, ама ај и ова е ок! само додека е смешно! па хумор е!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Сре Јан 03 2007, 22:56

фризерски салон "крвави ножици" Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
zoko
Модератор
avatar

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Сре Јан 03 2007, 23:01

poliklinika tospas Smile Smile Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Чет Јан 04 2007, 13:08

bokserski klub - neznosti
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Пон Јан 08 2007, 21:15

Здипли Компани
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Вто Јан 09 2007, 01:27

nefer-sped
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Сре Јан 10 2007, 15:59

Дрпо Комерц
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Пон Јан 15 2007, 18:30

starinski dom - Mladost lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Вто Јан 16 2007, 14:54

кебапчилница - Big Fish
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Вто Јан 16 2007, 16:56

ќебапчилница - Барбика (добро позната на сите корчагинци!) lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Вто Јан 16 2007, 19:00

абе таму ја никат не сум видел некој кебапи да јаде Laughing само некои озборувања и „леле овој ми се свига“ а и да не забораам глеање на кафе Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Вто Јан 16 2007, 19:05

епа ќебапчилница било! хахаха!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Вто Јан 16 2007, 19:14

дааа дааа и скара на кило давале
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Вто Јан 16 2007, 19:22

ете! у право сум! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   Вто Јан 16 2007, 19:35

па не за џабе пишува со ГОЛЕМИ БУКВИ кебапчилница БАРБИКА на кошот кај олимписки .... и тоа со КРЕДА Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Смешни\Глупи имиња на продавници\претпријатија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: