Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Дизниленд во Скопје?

Go down 
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Дизниленд во Скопје?   Сре Јан 03 2007, 19:05

Па прво слушнав дека ќе има реконструкција на нашиот луна парк, а и сеа било како идеја да има и Дизниленд. Исто така слушнав и нешто ќе се праел waterpark? Колку ќе биде ова вистина ќе видиме! дајте коментари дали е ова можно? дали верувате дека ќе се оствари?Suspect
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Дизниленд во Скопје?   Сре Јан 03 2007, 19:06

Дај Боже. Се надевам. Али не ми се верува некако Sad Ако нишо друго, бар да се изгради таман да можам внучињата да ги носам, ако нишо друго...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
..::MA4OR::..
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 126
Age : 24
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Дизниленд во Скопје?   Сре Јан 17 2007, 18:02

ХАХАХАХА....Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Дизниленд во Скопје?   Нед Апр 29 2007, 12:13

глупости, каков дизниленд!!!!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизниленд во Скопје?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизниленд во Скопје?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: