Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 What Song Should You Strip To?

Go down 
АвторПорака
*@ne*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 93
Age : 28
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: What Song Should You Strip To?   Сре Јан 03 2007, 23:21

Your Stripper Song Is


My Love Is Like ... Wo by Mya

"My love is like...wo
My kiss is like...wo
My touch is like...wo"


http://www.blogthings.com/whatsongshouldyoustriptoquiz
You're the full package - and you let everyone know it!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Сре Јан 03 2007, 23:22

Ват д фак? темава за во игри е

ЕДИТ:
Your Stripper Song IsMy Love Is Like ... Wo by Mya

"My love is like...wo
My kiss is like...wo
My touch is like...wo"

You're the full package - and you let everyone know it!

lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Чет Јан 04 2007, 02:43

Your Stripper Song Is


Closer by Nine Inch Nails

"You let me violate you, you let me desecrate you
You let me penetrate you, you let me complicate you
Help me I broke apart my insides, help me I�ve got no
Soul to tell"

When you dance, it's a little scary - and a lot sexy.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Чет Јан 04 2007, 12:09

Proof напиша:
Your Stripper Song Is


Closer by Nine Inch Nails

"You let me violate you, you let me desecrate you
You let me penetrate you, you let me complicate you
Help me I broke apart my insides, help me I�ve got no
Soul to tell"

When you dance, it's a little scary - and a lot sexy.
bravo proof! sakas da ti ja dadam pesnata? mnogu e dobra! na site im se sviga!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Чет Јан 04 2007, 14:44

Proof напиша:
Your Stripper Song Is


Closer by Nine Inch Nails

"You let me violate you, you let me desecrate you
You let me penetrate you, you let me complicate you
Help me I broke apart my insides, help me I�ve got no
Soul to tell"

When you dance, it's a little scary - and a lot sexy.

Диме, колку пари бараш? Suspect Ја љубам песнава! Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Чет Јан 04 2007, 15:04

браво бе диме, веќе имаш муштерики!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Чет Јан 04 2007, 15:16

Your Stripper Song IsMilkshake by Kelis

"My milkshake brings all the boys to the yard
And they're like, it's better than yours
Damn right it's better than yours
I could teach you but I have to charge"

One thing is for sure: you know how to shake it!

What Song Should You Strip To?

http://www.blogthings.com/whatsongshouldyoustriptoquiz/

се разочарав... Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Чет Јан 04 2007, 15:29

Your Stripper Song Is


Closer by Nine Inch Nails

"You let me violate you, you let me desecrate you
You let me penetrate you, you let me complicate you
Help me I broke apart my insides, help me I?ve got no
Soul to tell"

When you dance, it's a little scary - and a lot sexy.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Чет Јан 04 2007, 23:15

Your Stripper Song Is

Closer by Nine Inch Nails

"You let me violate you, you let me desecrate you
You let me penetrate you, you let me complicate you
Help me I broke apart my insides, help me I’ve got no
Soul to tell"

When you dance, it's a little scary - and a lot sexy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 00:51

Slash напиша:
Your Stripper Song Is

Closer by Nine Inch Nails

"You let me violate you, you let me desecrate you
You let me penetrate you, you let me complicate you
Help me I broke apart my insides, help me I’ve got no
Soul to tell"

When you dance, it's a little scary - and a lot sexy

И ти ли сине Бруте ? Suspect Suspect
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 13:47

скоро сите освен ти шо се резилиш со милкшејк!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 15:31

smiley Smile напиша:
скоро сите освен ти шо се резилиш со милкшејк!

па ја не го праев тестот по 100 пути за да дојдам до Клоузр lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 15:56

Ни ја не правев 100 пати верувај ми песнава баш и не ми е драга.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 16:04

Slash напиша:
Ни ја не правев 100 пати верувај ми песнава баш и не ми е драга.


Како можеш ова да го кажеш? Evil or Very Mad lol!

Иначе смајли го праеше 100 пати, чак и формулата ја откривме lol! lol!

btw, смајли, колку пари бараш ? Suspect Suspect
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 16:08

**беби немој така! па нормално дека у црна облека и црна танга ќе играм на ова! и плус пред толпа! тоа се NIИ! А иначе ај ќе се договориме ја и ти за цена! Сеа моја е тангата! Не се секирај! А кај сакаш? и ќе дојде ли некој секси тип или на тебе само ќе ти играм?** закон а?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 16:11

smiley Smile напиша:
**беби немој така! па нормално дека у црна облека и црна танга ќе играм на ова! и плус пред толпа! тоа се NIИ! А иначе ај ќе се договориме ја и ти за цена! Сеа моја е тангата! Не се секирај! А кај сакаш? и ќе дојде ли некој секси тип или на тебе само ќе ти играм?** закон а?

не лажи, ја ти го кажав ова со тангата lol! па пред толпа ќе играш , се разбира....ќе соберам ја луѓе...ти само кажи термин и цена Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 16:12

**па добро... а где че мо?**
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 16:13

Па..прво седи...очеш нешто да попијеш ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 16:15

**па може!** иначе за цена ај после ќе се договориме! и собери културна толпа! не сакам да седат само! хахахахххаа! а после ти ок? **акиту?**
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 16:49

Your Stripper Song IsCloser by Nine Inch Nails

"You let me violate you, you let me desecrate you
You let me penetrate you, you let me complicate you
Help me I broke apart my insides, help me I�ve got no
Soul to tell"

When you dance, it's a little scary - and a lot sexy.

LoL Бебе остана сами4ка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 17:00

браво ма! **нате ја за 120евра без соблакање гаќи! тоа се доплаќа!** Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 19:27

Луѓе сеа сите групно кај мене да ми играте на Closer! Ок?? Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 19:34

OK! Јави ми се да се договориме!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   Пет Јан 05 2007, 20:59

proper education
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: What Song Should You Strip To?   

Вратете се на почетокот Go down
 
What Song Should You Strip To?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: