Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Како се чувствувате денес?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
АвторПорака
S|m0n4e
верно членче
верно членче
S|m0n4e

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Саб Јан 13 2007, 23:31

суууууппппппееееееееррррррр!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Јан 14 2007, 16:32

Денес ТОП си се спремам за вечер зш ќе одам за Бугаријa.


Последната промена е направена од на Нед Јан 14 2007, 22:37. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Јан 14 2007, 16:34

јас првпат денес ке пишам пост во како се чувствувате, епа вака денес не е лошо малку ....,станав у 14 и 15 зошо вчера си поминав топ и малку подлегнав под алхохолно дејство
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Јан 14 2007, 21:09

ок сум! станав у 13:13! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Вто Јан 16 2007, 01:25

Одлично, само что се прибрав по дома...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Сре Фед 07 2007, 22:00

Чудно! прво ми беше ок! па закон, па уште позакон! а сеа сум тажна! не знам зашо! јебем ти депресиите шо ме маваат! можда зашо имаме утре биологија и физика!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Сре Фед 07 2007, 22:50

јас незнам зашто али некако у последно време се се осекам некако осамено .... незнам зашто али многу ми е лошо ... :S
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Чет Фед 08 2007, 12:37

за нигде! треба да учам физика и биологија а место тоа овде киснам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Чет Фед 08 2007, 13:26

Ја болен сум така да нема да идам у школо денес за утре не знам ќе видиме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Чет Фед 08 2007, 21:19

Сеа сум многу болје пошо не ме прашаа!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Фед 09 2007, 00:24

леле еј значи неможе да помине испрасување а да не не дигне први мене и Мрко страсна работа!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Фед 09 2007, 11:09

уфф се осекам истепано кога ке ми текне дека треба да учам историја за денеска :S а ја види кај висам ! пуста сафра не ми се учи па тоа ти е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Фед 09 2007, 22:07

ко гомно на дожд!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пет Фед 09 2007, 23:10

Denes u skolo mi bese ok, ali koga stignav doma- SURPRISE!!! Moite mi ja videle slikata od ljubeniot!!! Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Саб Фед 10 2007, 16:21

а значи ти си женско ако не грешам душаVery Happy Very Happy?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
cinderella
искусно членче
искусно членче
cinderella

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Саб Фед 10 2007, 21:56

Kako da se cuvstvuvam denes koga vremevo e tapa i + toa proof ne mi pisuva na private messages?! MIZERIJA!
ps. Shadow so ti rekoa doma za slikata, si go svigaat zetot? He he he! Pisi ili javi mi se doma koga ke procitas.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Фед 11 2007, 17:57

Go svigaat be, pa kao da ne go svigaat? Pa ti! A stole ti so si prais? Ne gresis, zensko sum.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Нед Фед 11 2007, 18:24

глупо! ме тераат да учам! Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Фед 12 2007, 14:01

cinderella напиша:
Kako da se cuvstvuvam denes koga vremevo e tapa i + toa proof ne mi pisuva na private messages?! MIZERIJA!
ps. Shadow so ti rekoa doma za slikata, si go svigaat zetot? He he he! Pisi ili javi mi se doma koga ke procitas.
Ја иначе болен сум уште. А и не е точно дека не ти пишувам на private messages
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Фед 12 2007, 15:08

Eee, proof pa tebe so ti bidna? U skolo te gleav, bese super.Da ne imas nekoja skolska bolest?! Se zezam!!! Ne se luti. Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Фед 12 2007, 16:22

ја добар сум него кази сеа која си? да знаеме...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Фед 12 2007, 16:28

Abe ne mozeee! Pa so te interesira tolku?! Ima vreme. Ke se pretstamam pokasno. Calm Down!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Фед 12 2007, 16:30

абе не заебавај ајде престави се сеа шо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Фед 12 2007, 16:33

Eeeeeee abe aj nemoj da me predomislis! Ke te ubijam! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Пон Фед 12 2007, 16:36

а шо да те предомислам и зашо ке ме убеиеш?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како се чувствувате денес?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 22Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Философија и психологија-
Отиди до: