Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Lost (може и споилери)

Go down 
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Lost (може и споилери)   Пет Јан 05 2007, 14:51

Се за оваа серија а може и споилери! Кој не сака нека не чита!!! Што мислите дека е финтата? bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Markou
искусно членче
искусно членче
Markou

Број на мислења : 168
Age : 27
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Lost (може и споилери)   Сре Јан 17 2007, 17:25

LOST е една од најдобрите серии воопшто напраени според мене пошо коа ке глеаш една епизода те тера одма да глеаш друга пошо сакаш да дознаеш со ќе се деси. ги иам глеано сите шо се напраени и едвај чекам да дојде 8 февруари да почне 3 сезона. ( а со ти е ова „Што мислите дека е финтата?“ финтата у серијата или?)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Lost (може и споилери)   Сре Јан 17 2007, 18:28

да де! што е финтата? зашто се таму? по некоја случајност или како што вика лок дека намерно се оставенми таму! ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Markou
искусно членче
искусно членче
Markou

Број на мислења : 168
Age : 27
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Lost (може и споилери)   Пет Апр 27 2007, 20:09

не знам што е финтата пошо сеа 18 епизода од 3 сезона и претходните се ептен замрсени онака со зејтин ама ептен и стварно не знам веке со се дешава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Lost (може и споилери)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Lost (може и споилери)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: