Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Кај кој се падна паричката???

Go down 
АвторПорака
zoko
Модератор
avatar

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Кај кој се падна паричката???   Саб Јан 06 2007, 18:38

Еве ви тема па пишувајте кај кој се паднала паричката!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Саб Јан 06 2007, 18:40

Па вечер се праи тоа бе зоко, вие сте пораниле малце Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Саб Јан 06 2007, 18:45

па за вечер де Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Саб Јан 06 2007, 19:08

Вчера не бев на оганот....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Саб Јан 06 2007, 20:01

Moscow_BoY напиша:
Вчера не бев на оганот....


еее ја бев, чак и у оро се фатив lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zoko
Модератор
avatar

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Саб Јан 06 2007, 20:04

и ја играв оро !!! и беше малце сешно али ракијата беше тоБ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Саб Јан 06 2007, 20:46

ја не бев кај огнот! Sad не ни бев на коледе! Sad Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Саб Јан 06 2007, 22:08

Паричката падна кај мајка ми и веќе не знам по кој пат! Не броиме! Јас сакав! Ама ај ок! Smile Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Саб Јан 06 2007, 23:30

Kaj мене се падна на куќата!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Саб Јан 06 2007, 23:44

Кај мене падна паричката хехе.... Ама сречко сум Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Нед Јан 07 2007, 15:00

Се падна кај дедо ми
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Нед Јан 07 2007, 16:01

Кај нас се падна кај Дуци(брат му на Зоко).
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Megi
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 22
Age : 25
Registration date : 2007-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Нед Јан 07 2007, 16:40

Epa vaka aj za site [to ne me znaat da se pretstavam: Jas se vikam Magdalena (me vikaat Magde, Megi, Magi seedno) u~am u 1-1 RJK!

Ina~e kaj mene pari~kata za Badnik se padna kaj mene I veruvam deka ovaa god ke mi bide EPTEN SRE}NA.

PS: ^estit Bo`i] na site
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Нед Јан 07 2007, 16:42

А мори Магдалено што не си стаила поасален ник. МЕГИ поарно МАГДЕ!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Нед Јан 07 2007, 16:52

Slash напиша:
А мори Магдалено што не си стаила поасален ник. МЕГИ поарно МАГДЕ!!!!!

Братучед ако не те усере, кој друг би? lol! .Честито паричката и добредојде на форумов.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zoko
Модератор
avatar

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Пон Јан 08 2007, 14:55

NaTaLi напиша:
Slash напиша:
А мори Магдалено што не си стаила поасален ник. МЕГИ поарно МАГДЕ!!!!!
Братучед ако не те усере, кој друг би? lol! .Честито паричката и добредојде на форумов.
јади бурек ти само јади инаце магде ај добре ни дојде и честито паричката Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Пон Јан 08 2007, 18:22

auuuuu imame nov clen aj dobre dojde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Пон Јан 08 2007, 23:44

даа! и од мене добредојде!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Megi
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 22
Age : 25
Registration date : 2007-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Сре Јан 10 2007, 22:26

Abe toa ti e! Ako on ne usere nesto koj drug?Smile Ne, se zezam
! Znam deka on ne mi misli loso ali ponekad zabeguva! Ali eve pred site javno mu prostuvam:)))
P.S. Slash nemoj da mi se lutis ali taka e!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Megi
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 22
Age : 25
Registration date : 2007-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Сре Јан 10 2007, 22:26

Fala fala!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
..::MA4OR::..
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 126
Age : 24
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Сре Јан 17 2007, 17:56

Кај нас кај мене
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   Нед Апр 29 2007, 12:14

кај мене!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кај кој се падна паричката???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кај кој се падна паричката???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: