Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Што сакате во моментов?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Што сакате во моментов?   Вто Јан 09 2007, 14:13

Ајде уште една интересна тема за правење бескорисни постови. Јас во моментов сакам да скијам ама сакам. Evil or Very Mad Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Вто Јан 09 2007, 15:35

Slash напиша:
Ајде уште една интересна тема за правење бескорисни постови. Јас во моментов сакам да скијам ама сакам. Evil or Very Mad Sad
Пуста желба. Ја сакам да идам уште еднаш у AquaLand
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Вто Јан 09 2007, 20:54

Во моментов сакам женска!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Вто Јан 09 2007, 22:17

Slash напиша:
Во моментов сакам женска!!!
Кој нејќе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Вто Јан 09 2007, 22:57

ок кој си дозволи да го избрише мојот пост? не го разбравте?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Сре Јан 10 2007, 14:54

Јас си дозволив да го избришам твојот пост! и.......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Сре Јан 10 2007, 14:55

наче во моментов сакам........ скопско.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Сре Јан 10 2007, 15:30

а зашто го избриша? не го разбра? епа за да го прочиташ можеше да примениш некои работи од книгите на ден браун!!! јас у моментов ја посакувам катаната! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Сре Јан 10 2007, 15:37

Не го избришав затоа што не го разбрав туку го избришав затоа што беше дебилен.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пон Јан 15 2007, 02:32

Да се запали РЈК
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пон Јан 15 2007, 15:48

да и ја треснам една на една типка!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пон Јан 15 2007, 16:23

сакам да одам на концерт на AC\DC !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Мар 24 2007, 01:15

cakam da sum nekade daleku ili 2 metra pod zemja+uste nekoi raboti
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Мар 24 2007, 14:08

Во моментов сакам да идам на стаза да ролам. Ама нема друштво.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Мар 24 2007, 14:10

Море во моментов сакам да сум таму кај што бев пред 10 ден. Белград на концерт
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Мар 24 2007, 20:11

vamp-girl напиша:
cakam da sum nekade daleku ili 2 metra pod zemja+uste nekoi raboti

не сери.


иначе сакам скопско. ладно. и комунистички смоки. ама морам да се задоволам со топло пилс плус и стоби флипс.... е ти ибам среќата...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Мар 25 2007, 15:28

сакам да можам да се скоцнентрирам да учам ама изглеа не ми иде .... брее што ти прават жени !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Мар 25 2007, 15:30

nekoj da mi svari kafe!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Мар 25 2007, 18:56

shadow напиша:
nekoj da mi svari kafe!

Ќе ти порасне опашка Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Мар 25 2007, 19:25

Сакам да бордам али јбг нема снег.Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Мар 25 2007, 19:35

sakam edno 5 milioni evra i sakam slednata nedela da ne odam vo skolo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пон Мар 26 2007, 10:38

сакам СЕ !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Megi
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 22
Age : 25
Registration date : 2007-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пон Мар 26 2007, 20:18

Во моментов сакам да си фатам дечко (ама по можност нормален а не некој уфуран)... Знам дека тоа е mision impossible ама морам да бидам упорнаLaughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пон Мар 26 2007, 21:00

Megi напиша:
Во моментов сакам да си фатам дечко (ама по можност нормален а не некој уфуран)... Знам дека тоа е mision impossible ама морам да бидам упорнаLaughing
Стварно?!?!?!?!? Абе ај не заебавај!!!! lol! (се зезам)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Вто Мар 27 2007, 09:05

Megi напиша:
Во моментов сакам да си фатам дечко (ама по можност нормален а не некој уфуран)... Знам дека тоа е mision impossible ама морам да бидам упорнаLaughing

ај ај ке биде ! ние сме со тебе ! alien
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што сакате во моментов?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: