Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Што сакате во моментов?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Вто Мар 27 2007, 11:37

Megi напиша:
Во моментов сакам да си фатам дечко (ама по можност нормален а не некој уфуран)... Знам дека тоа е mision impossible ама морам да бидам упорнаLaughing
i jas bi go sakala istoto Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Вто Мар 27 2007, 21:20

Сакам да победи Шараповга зш во моментов губи од Вилијамс. Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Вто Мар 27 2007, 21:26

Slash напиша:
Сакам да победи Шараповга зш во моментов губи од Вилијамс. Sad

Ја сакам да ја иам Маша во моментов... Другото не ми е толку битно Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Вто Мар 27 2007, 21:38

Da mi go donese tatko mi filmot za da go gledam.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Вто Мар 27 2007, 21:51

Кажи кој филм... ако го иам ќе ти го дадам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Вто Мар 27 2007, 21:55

FALA MNOGU!!! Ali tatko mi ke mi go donese.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Сре Мар 28 2007, 11:19

da se javi nekoj od rjk i da me izvestat deka sledniov mesec nema da ucime
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Сре Мар 28 2007, 11:41

vamp-girl напиша:
da se javi nekoj od rjk i da me izvestat deka sledniov mesec nema da ucime
Изгледа многу сакаш.
П.С
Не си единствената.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Сре Мар 28 2007, 12:06

Да цркне пацка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Сре Мар 28 2007, 12:08

да губиме мак денес Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Сре Мар 28 2007, 12:29

Proof напиша:
Да цркне пацка

Еее брат тоа ја го сакам од почеток на прва Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Сре Мар 28 2007, 22:45

a be greota e zenata ostajte na raat
p.s. se zezam Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Чет Мар 29 2007, 09:04

сакам во моментов да кога ке отидам во школо се да ми иде како подмачкано, т.е. да неам проблеми со сите тие 100 гадни часа денес !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Чет Мар 29 2007, 11:34

da vidam edno dete Very Happy ustvari on da me vidi mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пет Мар 30 2007, 10:54

сакам добро да си поминам во школо за да не ми се расипе расположење за вечер !!! Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пет Мар 30 2007, 10:55

sakam mnogu raboti
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Мар 31 2007, 11:00

сакам да одам на стаза со девојката ама мали ми се ролерите Sad ке мора да бараме чаре
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Апр 01 2007, 12:42

Karate Kid напиша:
сакам да одам на стаза со девојката ама мали ми се ролерите Sad ке мора да бараме чаре
Хахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Апр 01 2007, 14:58

е добро де ... што се изнасмеа ?! копук! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Апр 01 2007, 17:22

Ооо треба да части некој тука ??? Smile)))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Апр 01 2007, 19:21

Karate Kid напиша:
сакам да одам на стаза со девојката ама мали ми се ролерите Sad ке мора да бараме чаре

смали си ги нозете...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Апр 01 2007, 21:04

Леле Наталијоо, штом почна со Смајли да се дружиш, почна некој фикс идеии да добиваш Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пон Апр 02 2007, 01:15

наталилили - априлилили Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Апр 08 2007, 02:16

da si legnam da spijam Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Апр 08 2007, 10:27

ДА ГИ ИСКРШАМ ЈАЈЦАТА НА СИТЕ !!!!!!! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што сакате во моментов?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: