Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Iphone

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Iphone   Саб Јан 13 2007, 04:07

iPhone Wannabe
По
30 месеци работа Епл конечно ја презентираше финалната верзија на
iPhone. Освен дизајнот и перформансите една од најневеројатните работи
која му успеа на Епл е до последен момент да го одржи во
тајност изгледот на телефонот. Овој успех е посебно значаен ако се земе
во предвид што на создавањето на iPhone освен Епл, работеа и Сингулар,
Гугл и Јаху. По тој повод подготвивме мала галерија на неуспешни iPhone
пророштва.

тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
 
Iphone
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Хардвер-
Отиди до: