Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 а карете и други боречки вешини .....

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: а карете и други боречки вешини .....   Сре Мар 21 2007, 23:19

искочи нешто непредвидено, сабота 24.03.2007 (дента пред Сениорското Државно, горе наведено) ке се одржи уште еден турнир кој ке биде во МЗТ во аеродром почеток - стандард 10 часот


П.С. за сениорското државно дознав дека ке биде во сала парк (Работнички)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: а карете и други боречки вешини .....   Пет Мар 23 2007, 15:59

ок уште една нова работа .... на горе наведеното ДРЖАВНО ПРВЕНСТВО нема да имам право да такмичам дека според правилата донесени оваа година мора да имаш ПОЛНИ 16год а не таа година да полниш 16год .... така да да им посакам срека на сите што ке такмичат !

од мене резултати после натпреварот во сабота
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: а карете и други боречки вешини .....   Саб Мар 24 2007, 02:00

ogi ne se sekiraj.Neli imas sega vo sabota natprevar
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: а карете и други боречки вешини .....   Саб Мар 24 2007, 02:01

ogi ne se sekiraj.Neli imas sega vo sabota natprevar
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: а карете и други боречки вешини .....   Саб Мар 24 2007, 02:28

aj do slednata godina uste poveke ke se usovrsis
i sigurno ke pobedis
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: а карете и други боречки вешини .....   Саб Мар 24 2007, 21:27

ок не се секирам ич ... него ајде резултати од денес Very Happy


знаете најавив дека денес имаше такмичење кое го организираше селекторот за пионери и помлади кадети(но за жал организацијата беше 0 Sad ), настапив во 2 категории и земав 2 злата Very Happy

ката тим машки, учесници со над 16 год - прво место
ката индивидуално машки, родени '91 - прво место

ТРАДИЦИЈАТА ПРОДОЛЖУВА !!

ПС наредно такмичење, 7 април - ЛЕСКОВАЦ !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: а карете и други боречки вешини .....   

Вратете се на почетокот Go down
 
а карете и други боречки вешини .....
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Спорт :: Други спортови-
Отиди до: