Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Кога ќе биде крајот на Светот? И од што ќе биде предизвикан?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Кога ќе биде крајот на Светот? И од што ќе биде предизвикан?   Сре Мар 14 2007, 16:14

и која е поентата да го глеаш крајот на светот ако цркнеш после тоа ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Кога ќе биде крајот на Светот? И од што ќе биде предизвикан?   Пет Мар 16 2007, 15:57

Epa ako go gledas krajot na svetot avtomatski deka posle toa ke crknes! Mislam.... Ke bide kraj na svetot! Osven ako ne si "odbran" pa da ostanes ziv posle toa....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Кога ќе биде крајот на Светот? И од што ќе биде предизвикан?   Пет Мар 16 2007, 16:32

абе не ми одговори ... која е поентата сеа на тоа ? Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Кога ќе биде крајот на Светот? И од што ќе биде предизвикан?   Пет Мар 16 2007, 16:33

Nema poenta coek! Boom... i cao!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Кога ќе биде крајот на Светот? И од што ќе биде предизвикан?   Пет Мар 16 2007, 16:54

ок ај не се разбираме ... enjoy the show ! Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Кога ќе биде крајот на Светот? И од што ќе биде предизвикан?   Пет Мар 16 2007, 20:27

а бе забегавате од темта
инаце има многу причини за да се види крајот на светот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Кога ќе биде крајот на Светот? И од што ќе биде предизвикан?   Пет Мар 16 2007, 21:03

smiley Smile напиша:
Кога ќе биде крајот на Светот? affraid И од што ќе биде предизвикан? confused Па околу тоа пишувајте! Ваши или туѓи теории за крајот на Светот! Neutral

не знам. и не ни сакам да знам. теорија - немам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Кога ќе биде крајот на Светот? И од што ќе биде предизвикан?   Пет Мар 16 2007, 22:18

крајот на светот ќе биде најверојатно исчезнување на живиот свет на земјата предизвикано од нуклеарно оружје или помоќно...а може и како во американските филмови да не удри некоја комета
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Кога ќе биде крајот на Светот? И од што ќе биде предизвикан?   Пет Мар 16 2007, 23:25

podobro ke bide ako e od nuklearka zasto mi e strav od kometite:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Кога ќе биде крајот на Светот? И од што ќе биде предизвикан?   Вто Мар 20 2007, 19:33

ПИШИ КИКС ОДМА !!!! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кога ќе биде крајот на Светот? И од што ќе биде предизвикан?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кога ќе биде крајот на Светот? И од што ќе биде предизвикан?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Мистерии и религија-
Отиди до: