Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Куцање со 10 прсти.

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Куцање со 10 прсти.   Нед Окт 15 2006, 19:23

Сакате да куцате со 10 прсти.
Набавети си програма за тоа, односно можете да симнете една од овој линк-http://www.elitesecurity.org/t5398-B...-slepo-kucanje . И препорака пишувајте многу, најдобар и најлесен начин да си фатите другарче на мсн Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Пон Јан 15 2007, 17:28

mene ne mi treba programa ja kucam so 7 prsti a toa e isto ko za 10:lol!:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Пон Јан 15 2007, 17:29

Јас со 10 куцам, и не гледам во тастатура... ама се тоа си е искуство... да знаете колку имам окапано пред монитор Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Пон Јан 15 2007, 17:33

и ја куцам со 10 прсти и не користам програма ни слично тоа е од искуство да, а за глеање у тастатура глеам само кога писувам вака на кирилица нешто зашто неам баш многу искуство со куцање на кирилица
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Пон Јан 15 2007, 17:38

па и јас многу добро куцам! е сеа на кирилица или латиница по малку глеам у тастатура!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Пон Јан 15 2007, 18:23

а за мене може и сами да забележите од бројот на гречки коа пишувам ама сето тоа дека не гледам у тастатураVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Пон Јан 15 2007, 18:24

па да гледаше малку и во монитор ќе ги забележеше грешките!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Пон Јан 15 2007, 18:27

абе ги гледам ама сеа додека го погодам бекспејс ке погодам усте милјарда копцинја и после лудило е вака мала греска се разбира а и друга работа секогас пишувам мора брзо да пишувам за да постигнам и затоа не ги поправам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Пон Јан 15 2007, 21:24

абе човече relax малце ..... како што си вежбал да куцаш, вежбај да го погодиш backspace Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Пон Јан 15 2007, 23:43

јас пишувам со 6 прста
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Нед Фед 18 2007, 01:24

jas pisuvam so 6 prsta i ne gleam vo tastatura
probav so nekoi programi da se naucam so 10 prsta ama ne mi uspeva
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Нед Фед 18 2007, 14:46

Фати си некој дечко на мсн, ќе видиш како ќе научиш Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Нед Фед 18 2007, 14:59

Eве Moscow_Boy збори од искуство. Така?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Нед Фед 18 2007, 19:34

Хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Нед Фед 18 2007, 22:55

или земи си некоја игрица за РС што бара активна конверзација и ке видиш како ке научиш Razz ја така се изнавежбав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Вто Фед 20 2007, 22:03

PAMETNI IDEI
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   Саб Апр 28 2007, 21:44

Јас со 7 куцам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Куцање со 10 прсти.   

Вратете се на почетокот Go down
 
Куцање со 10 прсти.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Софтвер-
Отиди до: