Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Дали не посетиле вонземјани?

Go down 
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Дали не посетиле вонземјани?   Вто Јан 16 2007, 17:49

alien Дали не посетиле вонземјани? Suspect Ваши мислења и докази (доколку ги има!)! навалете!Wink
П.С. Што би направиле ако вие видите вонземјанин? alien Како ќе се однесувате? pale affraid Shocked Question
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Дали не посетиле вонземјани?   Вто Јан 16 2007, 19:50

како би се однесувал ..... па да ти кажам дефинитивно ке го однесам у зоолошка ако го фатам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Дали не посетиле вонземјани?   Вто Јан 16 2007, 19:55

јас еве да си кажам! ако видам и ако ми изглеа пријателски расположен ќе му го направам знакот за мир меѓу планети (можеби го знаеш од стар трек) и ќе му кажам live long and prosper а после ќе го однесам негде у наса можеби или у русија пошто не баш ги мирисам американците! и така! хахаха! мислам дека може не не посетиле ај може не заобиколиле коа виделе дека сме назадни! Sad јебига!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Дали не посетиле вонземјани?   Вто Јан 16 2007, 19:59

да го знам знакот и ја глеав стар трек, а дека не скокнале дека сме назадни тоа и може да се деси нишо чудно, а кога виделе па колку сме терсене, е тек тогаш ич не размислувале и одма му ја здувнале
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Дали не посетиле вонземјани?   Вто Јан 16 2007, 20:07

хахаха! да! леле! ама сме кутри! абе не е во ред да не посетат пошто би им ја барале технологијта! а тоа за нашиот развиток не е ок! сигурно знаеш и препознаваш ова ми е од стар трек! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Дали не посетиле вонземјани?   Вто Јан 16 2007, 20:09

хехе абе ти да не имаш напраено докторска на стар трек Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Дали не посетиле вонземјани?   Вто Јан 16 2007, 20:11

не баш! ама можеби ќе правам некој ден! па не е тешко да се запамтат податоци кои те интересираат! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Дали не посетиле вонземјани?   Вто Јан 16 2007, 20:14

паа и тоа шо викаш. а ако ти требаат луге за помош

<----
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Дали не посетиле вонземјани?   Сре Јан 17 2007, 18:38

Какви ванземјани бе ???
Не сте се запрашале зашто само во америка има НЛО ?
Па таму кај што иделе ванземјаните, затворена зона...
Кузнае што оружје итн чуваат таму...
Тоа ти е ко русите да речат неможе у калинин град, марсовци има...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
ivancelovemusic
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 43
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2007-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Дали не посетиле вонземјани?   Пет Мар 09 2007, 02:00

Хех, зависи каков е ванземјанот, ако е у облик на човек ќе го видам и нема да знам дека сум го видела така да ... ќе се понашам најнормално Smile Иначе за тоа дека не посетиле ... па незнам. Во универзиумов има уште милиооони планети и НЕМА ШАНСИ ние да сме единствената планета на која има живот, така да ... сигурно има уште мн. живи суштества ( на другите планети ) кои можда не се ни ванземјани туку се најобични луѓе и кои исто се прашуваат дали има др. како нив во универзиумов. Ама никој не го знае одговорот и прашање е дали ќе го дознае....така да неможам да тврдам дека не не посетиле или дека не посетиле .... незнаеме ни дали постојат, а да имаше докази веќе цел свет ќе знаеше ... Smile Тоа е ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.freewebs.com/ivance_elence/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали не посетиле вонземјани?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали не посетиле вонземјани?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Мистерии и религија-
Отиди до: