Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Кога би имале 900 милиони евра што би правеле..?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 26
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Кога би имале 900 милиони евра што би правеле..?   Саб Мар 10 2007, 02:09

ako gi imam parite.....Ako gi imam parite.....Ako gi imam parite....Ke doniram vo humanitarni celi.ke vlozam vo banka.Ke si kupam edna besna kola i sto uste ne.
Samo da gi imam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NIKOLA
ново членче
ново членче


Број на мислења : 4
Age : 26
Registration date : 2007-04-19

ПишувањеПредмет: Re: Кога би имале 900 милиони евра што би правеле..?   Чет Апр 19 2007, 23:29

jas da imam tolku pari ke mu gi dadam na nekoj siromav covek
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Кога би имале 900 милиони евра што би правеле..?   Саб Апр 28 2007, 19:54

Цел свет ќе го купам!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кога би имале 900 милиони евра што би правеле..?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кога би имале 900 милиони евра што би правеле..?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: