Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Погоди го филмот (слики)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторПорака
FallenAngel
искусно членче
искусно членче
FallenAngel

Број на мислења : 68
Age : 27
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Нед Апр 15 2007, 18:25

Филмот беше The Exorcist, а полесно од ова следново амин:

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Нед Апр 15 2007, 19:17

Bedazzled! Smile toa e taka?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Нед Апр 15 2007, 19:48

eve vi filmce! aj da vidime koj ke bide najbrziot!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Нед Апр 15 2007, 19:52

Pan's labyrinth ??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
FallenAngel
искусно членче
искусно членче
FallenAngel

Број на мислења : 68
Age : 27
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Нед Апр 15 2007, 19:55

Moscow_BoY напиша:
Pan's labyrinth ??
десен клик View Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Нед Апр 15 2007, 19:58

mhm toj e! ajt sea si ti! a sto ti e so ova desen klik?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Нед Апр 15 2007, 22:29

[img]

Многу лесно...[/img]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Пон Апр 16 2007, 15:28

heartbreak kid


Последната промена е направена од на Пон Апр 16 2007, 15:35. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Пон Апр 16 2007, 15:32

хаха, имаш 1666 поста! и аватар-анакин! т.е. дарт вејдер! види види! ти одговара! а зашто го остави така сликичето? па има линк а у линкот пишува кој е филмот! хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
FallenAngel
искусно членче
искусно членче
FallenAngel

Број на мислења : 68
Age : 27
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Пон Апр 16 2007, 19:01

Па smiley и кај тебе го имаше името на филмот во линкот. Ставајте ги сликите преку ImageShack и обавезно Rename, вака не е интересно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Пон Апр 16 2007, 20:57

smiley Smile напиша:
heartbreak kid

Не е тој...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Вто Апр 17 2007, 19:24

не е? пуфф. па нешто со хартбрејк! сеа од кај ја да знам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Вто Апр 17 2007, 19:46

Епа не е тој ...
Десен клик... Хех... Абе мене тие финти ? Намерно ставив друго име...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Вто Апр 17 2007, 19:59

little man
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Вто Апр 17 2007, 20:05

Кој ми го избриса мислењето?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Вто Апр 17 2007, 20:06

BIG_M_UNDERGROUND напиша:
Кој ми го избриса мислењето?

Јас, има веќе поставено филм...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Вто Апр 17 2007, 20:11
AJDE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Вто Апр 17 2007, 20:20

BIG_M_UNDERGROUND напиша:AJDE

Знаеш да читаш бе ? Ти реков има поставено филм...
Погоди го ако знаеш после ќе ставиш твој... Прочитај ги правилата на играта...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Вто Апр 17 2007, 20:21

Иначе Friday cropped
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Вто Апр 17 2007, 20:23

desen klik a?

Ajde neka bega "Next Friday" se vika inace
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Вто Апр 17 2007, 20:25

BIG_M_UNDERGROUND напиша:
desen klik a?

Ajde neka bega "Next Friday" se vika inace

ЈБГ, како рече Fallen Angel, снаѓи се па живеј Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
FallenAngel
искусно членче
искусно членче
FallenAngel

Број на мислења : 68
Age : 27
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Сре Апр 18 2007, 00:16

Фала богу да се најде некој паметен да смени име, да се помачиме малце, џабе ја играме играва, ако ги има имињата на филмовите во линковите. Иначе Moscow, ако може друга слика од филмчето Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Сре Апр 18 2007, 14:29Еве ви го главниот глумец... Smile Само не пишувајте дека фимот се вика Помачете се lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
FallenAngel
искусно членче
искусно членче
FallenAngel

Број на мислења : 68
Age : 27
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Пет Апр 20 2007, 17:09

Филмов дефинитивно се вика Помачете се Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   Пет Апр 20 2007, 17:34

или, no one cares about it ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Погоди го филмот (слики)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Погоди го филмот (слики)
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: