Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Стар Трек на ТВ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Нед Јан 28 2007, 02:23

ај ај ке биде !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Сре Јан 31 2007, 12:17

абе како може да се провери колку гласа има на петицијата ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Сре Јан 31 2007, 22:14

432 Total Signatures
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Чет Фед 01 2007, 00:31

1 поише! 433!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Чет Фед 01 2007, 09:47

looooooooool ! за еден глас ке го истепаш бе Razz ама пак не ми кажавте како да проверам јас тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Чет Фед 01 2007, 11:05

ок најдов.

еве сеа 437 Total Signatures
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Чет Фед 01 2007, 12:38

smiley Smile напиша:
1 поише! 433!
Па ја 4 пати се потпишав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Чет Фед 01 2007, 13:02

абе се ми изглеа дека малце е тешко со ова да се успее ама ај ..... што се бе луге само 500 души од цела Мак да сакаат да глеадаат Стар Трек ? не ми се верува дека некој ке попушти ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Чет Фед 01 2007, 22:36

фала на оптимизмот!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Пет Фед 02 2007, 00:24

абе ја сум оптимист ама у случајов малце и не ми иде со оптимизмот ... некако тешко се крева бројката .... ама у секој случај сакам да успее !!

/gogo Star Trek !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Пет Фед 02 2007, 01:51

ај да не биде дека му зборам пред рука ама стварно добро тргна ова сега Very Happy имаше пред да тргнам у школо 437 а сега вечерва има 444 ! тоа се 7 души на ден, а ако не се лажам може да се каже 10 души просечно потпишуваат дневно што мислам дека е топ !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Саб Фед 03 2007, 16:06

камо среќа! малку се! Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Нед Фед 04 2007, 14:35

хммм и мене ке ми збориш за оптимизмот ? ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Нед Фед 04 2007, 15:22

остај ме бе! сеа има 461! дај бе! сигурно има поише луѓе шо глеаат стар трек!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Нед Фед 04 2007, 15:25

има ама проблемот е што незнаат сите ... малце ни е слаба кампањава ... дај да пробаме до он.нет.мк ка доставиме линк ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Нед Фед 04 2007, 16:33

може! дај и на идивиди да стајме некоја реклама! а? може?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Вто Фед 06 2007, 21:49

472
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Сре Фед 07 2007, 00:15

абе мислите дека ке може да се пифати линкот на он.нет ? ... ај нека проба некој да прати писмо до трендо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Сре Фед 07 2007, 22:12

ај ја попосле ќе му пишам ако не заборавам! ама не верувам дека ќе го стави како реклама! може како еден обичен пост! не знам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Сре Фед 07 2007, 23:00

абе не е битно, ако нека го стаи како било (ако уопште прифати ....) ке го видат доста луге дека и така е високо посетувана страна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Чет Фед 08 2007, 12:43

му пишав и го замолив да го пише! верувам дека ќе го стаи пошто и трендо е љубител на стар трек!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Пет Фед 09 2007, 11:20

хахаха не заебавај ? стварно е љубител на стар трек ? од кај знаеш ? иначе супер што прати пост до трендо и ај пиши после тоа што ти одговорил Very Happy:twisted: Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Пет Фед 09 2007, 22:15

абе нишо се заебаваме! абе еднаш у милионер он кажа не еден стар трек фан дека имало петиција ваква - онаква па претпоставувам дека ќе напраи нешо!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Пет Фед 09 2007, 23:01

чек нешто не капирам ... пиша или не ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   Саб Фед 10 2007, 03:22

пишав!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Стар Трек на ТВ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Стар Трек на ТВ!
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: