Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Предлози

Go down 
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Предлози   Нед Јан 21 2007, 00:05

bounce Па овде можете да ни ги предложувате филмовите што сте ги гледале и ви се допаднале! Јас сакам да ви го предложам The Good Shepherd. Пред малку го гледав и е стварно добар! Се работи за оформувањето на ЦИА! Не сакам повеќе да кажувам за да не ви расипам! Глумци:
matt damon, angelina jolie, robert de niro, alec baldwin. Навистина добар кастинг! Продолжете! bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Нед Јан 21 2007, 01:26

Analise This
Billy Crystal and Robert De Niro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Нед Јан 21 2007, 01:40

smiley Smile напиша:
bounce Па овде можете да ни ги предложувате филмовите што сте ги гледале и ви се допаднале! Јас сакам да ви го предложам The Good Shepherd. Пред малку го гледав и е стварно добар! Се работи за оформувањето на ЦИА! Не сакам повеќе да кажувам за да не ви расипам! Глумци:
matt damon, angelina jolie, robert de niro, alec baldwin. Навистина добар кастинг! Продолжете! bounce

Ееее јас го гледав пред некој ден... Стварно добар филм !!!
Иначе треба да разгледам по дома... Има доста добри филмчиња...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Нед Јан 21 2007, 02:00

Proof напиша:
Analise This
Billy Crystal and Robert De Niro
Го глеав! Многу е смешен!Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Нед Јан 21 2007, 02:04

The Departed so Matt Damon, Leonardo DiCaprio, Jack Nicholson. Isto treba da se vidi i Babel so Brad Pitt, cate Blanchett, Gale Garcia Bernal and Koji Yakusho.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Нед Јан 21 2007, 02:04

btw i Firewall so Harrison Ford i Paul Bettany
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Нед Јан 21 2007, 02:43

smiley Smile напиша:
The Departed so Matt Damon, Leonardo DiCaprio, Jack Nicholson. Isto treba da se vidi i Babel so Brad Pitt, cate Blanchett, Gale Garcia Bernal and Koji Yakusho.

Леле бе !!!! Сите филмови што ги пиша сум ги гледал у п.м !!!! afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Нед Јан 21 2007, 02:57

Proof напиша:
Analise This
Billy Crystal and Robert De Niro

леееееј стварно е закон филмов Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Нед Јан 21 2007, 04:05

S|m0n4e напиша:
Proof напиша:
Analise This
Billy Crystal and Robert De Niro

леееееј стварно е закон филмов Cool
Нели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Нед Јан 21 2007, 04:12

Blues Brothers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Предлози   

Вратете се на почетокот Go down
 
Предлози
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: