Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Европско првенство во фудбал

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Европско првенство во фудбал   Нед Окт 15 2006, 23:52

Дали мислите дека Македонија ќе се пласира на Евpопското првенство?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во фудбал   Чет Окт 19 2006, 22:20

Не!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во фудбал   Пет Окт 27 2006, 22:11

Pa ima sansi!
zasto da ne?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во фудбал   Сре Ное 15 2006, 20:58

Е море после ова 0-2 немаме шанси!!! многу се глупи фудбалериве! geek
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
S|m0n4e

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во фудбал   Сре Ное 15 2006, 21:11

smiley Smile напиша:
Е море после ова 0-2 немаме шанси!!! многу се глупи фудбалериве! geek

бре лузери Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во фудбал   Сре Ное 15 2006, 21:55

Шо друго моеш да очекуеш од аматери
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во фудбал   Сре Ное 15 2006, 22:45

Абе не се аматери ама глупи се! Ја болје ќе изиграв! pirat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во фудбал   Чет Ное 16 2006, 00:19

abe ke bide sea ne se nervirajte
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во фудбал   Чет Ное 16 2006, 00:33

Абе како да не се нервирам? Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во фудбал   Вто Фед 20 2007, 13:51

sekogas mora da se bide optimist pa zatoa ke se plasirame
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во фудбал   Вто Фед 20 2007, 14:22

иначе една информација ѕверот ристиќ го бараат во к-лига т.е. во азиа еве на англиски извештај т.е. веста од светска страна за вестите во фудбалот


According to reports in Macedonia, Asian Champions Jeonbuk Hyundai Motors have signed national team striker Stevica Ristic.

The 24 year-old star is one of the most highly-sought after strikers
in the Balkans and has scored 103 goals over the last three and a half
seasons for Macedonian league outfit Sileks Krotovo.
The South Korean team are reported to have beat a host of clubs for his signature.
Ristic finished as the league’s top scorer last season with 27 goals
despite the fact that his team finished just above the relegation zone.

Earlier this month, the star who was born in Serbia but now with a
Macedonian passport, made his debut for the Macedonian national team
against Albania and scored the winning goal.
Jeonbuk won the Asian Champions League last November and are
currently preparing for the 2007 K-League season which starts on March
3.
He will be the fourth new face of the close season after coach Choi
Kang-hee signed Kim Han-won, Byun Jae-seob and Choi Chul-woo.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во фудбал   Вто Фед 20 2007, 14:33

и после не сме имале добри фудбалери ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во фудбал   Вто Фед 20 2007, 16:17

mislam deka i nie imame kvalitetni fudbaleri no isto taka mislam deka nasiot fudbal opstojuva na mnogu mizerni uslovi.Moze rabotite ke se svrtat na podobro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Европско првенство во фудбал   

Вратете се на почетокот Go down
 
Европско првенство во фудбал
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Спорт :: Други спортови-
Отиди до: