Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Хороскоп

Go down 
АвторПорака
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Хороскоп   Чет Јан 25 2007, 19:39

Овде можете да си го пишувате дневниот хороскоп
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Чет Јан 25 2007, 22:32

па од кај да го знам Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Чет Јан 25 2007, 22:38

Па има на интернет бе мозок
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Јан 26 2007, 13:57

pa daj bolje nekoj link i da go copy/paste nasiot dneven horoskop
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Јан 26 2007, 15:56

е сеа! сама да си го пишувам! дај линк од кај да си праиме копи пејст а не вака! добро вика маркоу!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Јан 26 2007, 16:16

ако сакате можам да си напраам мој хороскоп па сите стрелци мислам дека ке го сакаат Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Јан 26 2007, 17:39

ај бе ти ке си напраис хороскоп-се знае кој е астрологот кај нас у генерација-па нормално ЈАС!!!!!!!!!!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Јан 26 2007, 18:07

оф муко! астролози! ај жити све прати го движењето на плутон и кажувај ми! упс! не можеш! плутон не е више планета! хахаха! не верувам у астролози и претскажувања! сам се си праиш! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Саб Јан 27 2007, 11:52

е ај стварно астрологу наш постави овде тоа што имаш да видиме со што располагаш Razz ајде докажи се Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Саб Јан 27 2007, 17:16

Еве ви линк па ставајте
http://217.16.70.236/default.aspx?pbroj=1883&pr=11
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Саб Јан 27 2007, 18:00

/target Proof
/wistle
/cheer
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Саб Јан 27 2007, 18:00

Стрелец-бидете трпеливи


На работното место ќе чувствувате нешто помала
напнатост од претходниот ден. Бидете трпеливи и избегнувајте поголеми друштва
собири, состаноци и настојувајте да се занимавате со работи што можете да ги
извршувате сами. Избегнувајте промени. Сентименталните односи секој ден се се
подобри, па најдобро ќе се чувствувате во друштво на партнерот. Здравје:
внимавајте на коските и зглобовите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Саб Јан 27 2007, 19:32

Бик-енергија

Ќе имате доста енергија, па скоро сите работи ќе ви одат од рака, а најмногу помалите работи, кои ви носат добри добивки. Поголемиот дел од вашата енергија ќе биде концентриран на финансиските прашања. Комуникациите ви се добри, особено во деловната сфера. Емоционално сте немирни и несигурни. Немојте да бидете љубоморни. Здравствената состојба ви е просечна, можни се повреди.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Нед Фед 18 2007, 13:59

РИБИ

Единствениот начин на кој ќе дознаете што навистина сакате во животот и кои се вашите идни цели се патувањата. Извадете ги сите идеи од себе. Наоѓањето на смисла во нив оставете го за подоцна. Тогаш ќе имате и помош од околината.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Нед Фед 18 2007, 14:47

Во вакви работи не верувам...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Нед Фед 18 2007, 15:38

Ни ја али ај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пон Фед 19 2007, 20:36

HEHE......toa se gluposti...do negde...ali nekad da znaete deka mi se pogaga nedelniot horoskop-pretezno od tin shema....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Сре Фед 28 2007, 13:42

Eve horoskop za site lavovoi i lavici......
Delujete snalažljivo u mnogim situacijama, pokušavate pravilno da sagledate dobre i loše aspekte koje naslućujete u ljubavnom odnosu. Važno je da uskladite svoj razum i osećanja, impulsivna reakcija može da Vas navede na pogrešnu procenu i ponašanje. Nema potrebe da se zadržavate na nekim neostvarenim ili ružnim situacijama iz svoje ljubavne prošlosti. Pogrešna orijentacija ostavlja trag ili posledice na zajednički život. Partner pažljivo analizira Vaše ponašanje i očekuje dobar impuls za zajedničke planove. Ljubav ima najjaču snagu, pod uslovom da ste dovoljno iskreni i da verujete u intimnu stranu osećanja. Ako ste mladi ili slobodni, predstoji Vam nova ljubavna romansa. Privlače Vas novi emotivni kontakti, ali prema svakoj osobi treba da upražnjavate drugačiji model ponašanja u izražavanju svojih osećanja.
SUGESTIJA: Vaši srećni dani za ljubavne susrete, kao i za neke prijatne događaje su: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14. i 15. mart. Prijatni susreti i skladni ljubavni odnosi Vas očekuju sa: Blizancima, Devicom, Vagom, Ovnom, Strelcem, Rakom i Lavom.
Budite oprezniji: 1, 6, 8. i 13. marta. Izbegavajte konflikte sa: Škorpionom, Vodolijom, Bikom, Jarcem i Ribama.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 26
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Саб Мар 10 2007, 02:21

jas ne veruvam vo horoskop
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Нед Апр 29 2007, 11:48

Дневен хороскоп: Јарец

Здравје: Ѕвездите ви се насмевнуваат, Среќа: Ѕвездите ви се насмевнуваат, Љубов: Ѕвездите ви се згазија од смеење!


ете го мојот!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ilo
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 13
Age : 29
Локација : veles
Registration date : 2007-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пон Апр 30 2007, 01:53

pisese oti ke bidam bolen ama nistood predviduvanjata.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   

Вратете се на почетокот Go down
 
Хороскоп
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: