Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Хмммм

Go down 
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Хмммм   Пет Јан 26 2007, 18:04

http://www.dnevnik.com.mk/?ItemID=540EC2573C82A547A504227836E8AF87 коментари за ова! не можам повеќе да го најавувам! Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Пет Јан 26 2007, 18:20

Shocked Shocked Shocked Shocked Бре будалиииии... Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Пет Јан 26 2007, 18:38

абе ок многу ќе речат ова е старо ама сеа ми текна да го ставам! плус слушам го имало клипот и на кајгана! бреее!!! до таму ли стигнало? Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 263
Age : 27
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Пет Јан 26 2007, 19:12

smiley Smile напиша:
абе ок многу ќе речат ова е старо ама сеа ми текна да го ставам! плус слушам го имало клипот и на кајгана! бреее!!! до таму ли стигнало? Shocked

стФарно??? ај стајте линк да не шарам/барам Razz па може ке препознаам некој Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Пет Јан 26 2007, 19:14

мори не можам да најдам линк! ама било у овој стил! седат двајцата! и она му го пу** и сите од страна навиваат! хахах!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Пет Јан 26 2007, 19:52

па види вака...марата е скапа....цигарите исто поскапеа....народот сиромашен...а им се пуууушииии....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Пет Јан 26 2007, 20:02

абе да тоа што викаш! а и плус тоа е единствениот начин да пушиш и ич да не си ги загадуваш белите дробови!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Саб Јан 27 2007, 11:59

абе каков клип ? ја на линкот глеам нешто со Гwуевски и за некоја кампања чии пари останале тајна или нешто .....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Саб Јан 27 2007, 14:42

мене не може ни да ми се отвори страната пошо ми половина од dial-up брзината Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Саб Јан 27 2007, 16:03

тоа се сменило со времето! ако ја видеше вчера ќе беше тоа што кажав! ај ќе се обидам да го сменам линкот!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Саб Јан 27 2007, 16:06

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Саб Јан 27 2007, 17:57

еј ако некој сака да ми чепка по телефонот боље нека дое со налог зашто ке му напраам од носот менструација ! а за клиповите тоа не е прв пат ... има и филм од 30мин како се сексаат двајца средношколци у ВЦ .... у секој случај не е баш фино нели ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Нед Јан 28 2007, 17:42

е не е! абе не се од кај нас тоа е сигурно! не сме до толку очајни бе! Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Нед Јан 28 2007, 20:18

да знам не сумњам у РЈК Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   Нед Апр 29 2007, 12:02

NaTaLi напиша:
па види вака...марата е скапа....цигарите исто поскапеа....народот сиромашен...а им се пуууушииии....

Тиквари!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Хмммм   

Вратете се на почетокот Go down
 
Хмммм
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: