Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Другарство?!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Другарство?!   Вто Јан 30 2007, 00:26

Пази темаЧ Двајца најболји другари маско и зенско си седат и се глупираат и наеднас зенскава му вика-сакам да иам секс со тебе
Као ке реагира типот? ке ја прифати или одбие?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Вто Јан 30 2007, 09:51

епа, ја мислам дека, тешко дека ке ја прифати ако му е топлу добра другарка заради почитта што ја има према неа ... ја барем така би напраил (btw од кај е идејава за постот Razz)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Markou
искусно членче
искусно членче
Markou

Број на мислења : 168
Age : 27
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Вто Јан 30 2007, 12:44

абе ај не заебавај оги ти би прифатил одма немој да си го криеш идентитетот Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Вто Јан 30 2007, 13:20

хмм не ... ај размисли бе пеер малце ... шо ке напраиш ти ако ти дое типка и тоа твоја надобра другарка, со која си разменуваш твои доверливи мислења и од неа бараш совети ако ти треба нешто , и ти рече еј знаеш што .. сакам да ме лежиш .... не заебавај и ти сеа ... нема да прифатиш нели ? Suspect Suspect
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Вто Јан 30 2007, 13:22

тоа е тоа што мислам дека ке го напраи некој нормален, освен ако не е некој манијак или некој искомплексиран што сака да е*е се по ред што му дое ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Markou
искусно членче
искусно членче
Markou

Број на мислења : 168
Age : 27
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Вто Јан 30 2007, 19:08

dobro be peer ne se luti Very Happy ti bi prifatil znam samo sea se prais gentleman Smile (u informatika sum zatoa ne e na kirilica)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Сре Јан 31 2007, 01:16

идејата за темава е од разговорот со мене и дени оред часови! не знам како ние стигнавме до темава ама ај! btw јас не би му понудила на најдобар другар! а ми текна! јас му кажав на дени да ја смува ефи а он кажа биле толку добри другари што за тоа не би ја мувал! леле колку убаво! баш џентлменски а?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Сре Јан 31 2007, 10:35

Markou напиша:
dobro be peer ne se luti Very Happy ti bi prifatil znam samo sea se prais gentleman Smile (u informatika sum zatoa ne e na kirilica)

леле марко ме нервиваш еј !!!! стварно лупаш ! не сум ја од оние ај колку да се качиш негде ... за такви постојат места како позади МТВ и слично ај сеа и ти не д*пи.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Markou
искусно членче
искусно членче
Markou

Број на мислења : 168
Age : 27
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Сре Јан 31 2007, 21:17

аааааааааааа значи ти си чесен! добро извини... не знаев... Surprised
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Чет Фед 01 2007, 09:39

ти ме заебаваш ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
*marija*
искусно членче
искусно членче
*marija*

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Чет Фед 01 2007, 21:08

хе,хе,хе те заебава и тоа како!!!!!!!!!!!!!!!хе хе хе........
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Чет Фед 01 2007, 21:26

*marija* напиша:
хе,хе,хе те заебава и тоа како!!!!!!!!!!!!!!!хе хе хе........

остај се да се убиеш од смеење .... у ПМ !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Саб Фед 10 2007, 21:52

Абе ај не го провоцирај Оги се утепа од пцуење човекот. Ја исто мислам како Оги дека само некој манијак би прифатил
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Нед Фед 11 2007, 00:38

Paparapacipipas напиша:
Абе ај не го провоцирај Оги се утепа од пцуење човекот. Ја исто мислам како Оги дека само некој манијак би прифатил

ЛЕЛЕ КОНЕЧНО НОРМАЛЕН НЕКОЈ ОВДЕ !! дики праиме ние коалиција против марче !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
*marija*
искусно членче
искусно членче
*marija*

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Пон Фед 19 2007, 20:33

Nema veze....ako e nekoj klosar ili mekus nema da znae kako da ja odbie i ke prifati-realno gledano-ima mnogu takvi muski na svetov!!!!!!!PRIZNAJTE MUSKI!!!!!!!!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Пон Фед 19 2007, 20:37

a be marija ne si celosno vo pravo jas mislam pogolemiot broj maski ne se mekusi:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Пон Фед 19 2007, 20:51

Зависикоја другарка.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Пон Фед 19 2007, 21:02

*marija* напиша:
Nema veze....ako e nekoj klosar ili mekus nema da znae kako da ja odbie i ke prifati-realno gledano-ima mnogu takvi muski na svetov!!!!!!!PRIZNAJTE MUSKI!!!!!!!!Very Happy

Ех, а ако е убава другарката што прајме ? Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Вто Фед 20 2007, 01:59

Moscow_BoY напиша:
*marija* напиша:
Nema veze....ako e nekoj klosar ili mekus nema da znae kako da ja odbie i ke prifati-realno gledano-ima mnogu takvi muski na svetov!!!!!!!PRIZNAJTE MUSKI!!!!!!!!Very Happy

Ех, а ако е убава другарката што прајме ? Wink

абе ти ако имаш цврст став, која сака другарка нека ти дое да ти понуди, ке биде исто ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Вто Фед 20 2007, 02:22

Не е дали имам став или не, туку дали сакам нешто или не...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Вто Фед 20 2007, 02:24

па сакам или несакам зависи од тоа како ја ке се поставам према работите, односно од мојот став према нештата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Саб Мар 10 2007, 02:26

Ne e tocno i Jas go podrzuvam ogi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Саб Апр 28 2007, 21:20

Епа не вервам дека ќе прифати ако му е многу добра другарка,а и таа ако е добра другарка не би требало да помисли такво нешто а не да праша!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Пон Мај 14 2007, 18:47

BIG_M_UNDERGROUND напиша:
Епа не вервам дека ќе прифати ако му е многу добра другарка,а и таа ако е добра другарка не би требало да помисли такво нешто а не да праша!

знаеш што за прв пат се слагам со тебе, ова може е единственото паметно нешто што си го кажал!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   Саб Aвг 11 2007, 17:25

Ау кои ставови ама Оги си има искуство со најбољи другарки па не го рчкајте. бтв темава е стаена зш се кладев со една другарка колку машки ќе одговорат со да а колку со не
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Другарство?!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Другарство?!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: