Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Најубави мажи и жени во светот?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Која се најубава нација во светот
Руси/нки
38%
 38% [ 3 ]
Италјани/ки
38%
 38% [ 3 ]
Бразилци/ки
24%
 24% [ 2 ]
Општо гласови : 8
 

АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Најубави мажи и жени во светот?   Пон Окт 16 2006, 00:00

Која нација е најубава во светот односно, кои се најубави мажи и жени во светот? Јас можам да кажам за жените, пошо за мажи не се разбирам Smile)))))
Јас гласам за Русинските.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Вто Окт 17 2006, 20:38

абе гласав за италијанки ама да си ставел наше македонско е најубаво а мене ме мрзи да ја ставам таа опција
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Чет Окт 19 2006, 19:44

Ех, македонки сеа...
Македонки имаш тука, што е туѓо е послатко знаеш Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Окт 25 2006, 23:18

Pa so znam...mazi u Rusija ne vidov confused Laughing Laughing Italijanite ne mi se nesto narocito ubavi, imam videno i u zivo par komada(dodusa svajcarski italijani ali ipak.. Smile ) i nisto posebno ne se...Brazilci hmmmm ne znam confused
Ipak najubavo mi e nase balkansko, t.e. srpsko/crnogorsko. Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Чет Окт 26 2006, 23:26

NaTaLi напиша:
Pa so znam...mazi u Rusija ne vidov confused Laughing Laughing Italijanite ne mi se nesto narocito ubavi, imam videno i u zivo par komada(dodusa svajcarski italijani ali ipak.. Smile ) i nisto posebno ne se...Brazilci hmmmm ne znam confused
Ipak najubavo mi e nase balkansko, t.e. srpsko/crnogorsko. Cool

За бразилки ај, ама тоа другото... Smile Ај не коментирам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Чет Окт 26 2006, 23:49

Abe odi u finska i ke gi vidis najubavite mazi u svetot! Dokazano!!!!Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Чет Окт 26 2006, 23:51

smiley Smile напиша:
Abe odi u finska i ke gi vidis najubavite mazi u svetot! Dokazano!!!!Smile

Можда не најубави, али сигурно.....кхм, кхм, ух се закашлав нешо...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пет Окт 27 2006, 00:06

A so mrCIs za Finska??? Da ne ti se odi U Kina ili Japonija!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пет Окт 27 2006, 00:10

smiley Smile напиша:
A so mrCIs za Finska??? Da ne ti se odi U Kina ili Japonija!

Руссија златна еее...
Кој не бил тој не видел... Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пет Окт 27 2006, 00:24

smiley Smile напиша:
A so mrCIs za Finska??? Da ne ti se odi U Kina ili Japonija!

Никако, никако.....24 рулз Laughing

Иначе ние збориме за мушки, а тој вид во Русија е пред истребување Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пет Окт 27 2006, 00:27

ToCno! Ja mIslam deka ne sme razbrani za sto diskUtirame! Za mazite! Smile)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пет Окт 27 2006, 00:30

Не сте се разбрале пошо темава е најубави мажи и жени во светот, а не мажи. Секој офтопик од сега па натаму ќе биде избришан....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пет Окт 27 2006, 21:48

Lele ne mrCI be Moscow_BoY! Dobro najUbavi mazi se U Finska a zeni U Spanija (valjda)! Aj \m/ pozdrav! uzivajte sea za vikend!!! posto posle imame testovi!!!! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пет Окт 27 2006, 21:49

smiley Smile напиша:
Lele ne mrCI be Moscow_BoY! Dobro najUbavi mazi se U Finska a zeni U Spanija (valjda)! Aj m/ pozdrav! uzivajte sea za vikend!!! posto posle imame testovi!!!! Very Happy

Неаме тестови не л`жи Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пон Окт 30 2006, 14:41

abe dobro ama imame isprasuvanja! pa isto ti se faka! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пон Окт 30 2006, 19:09

NaTaLi напиша:
Pa so znam...mazi u Rusija ne vidov confused Laughing Laughing Italijanite ne mi se nesto narocito ubavi, imam videno i u zivo par komada(dodusa svajcarski italijani ali ipak.. Smile ) i nisto posebno ne se...Brazilci hmmmm ne znam confused
Ipak najubavo mi e nase balkansko, t.e. srpsko/crnogorsko. Cool
Како рече ваше црногорско српско. Епа ај кршете глава у србија и у црна гора што к** бараш тукаEvil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пон Окт 30 2006, 19:12

Moscow_BoY напиша:
smiley Smile напиша:
A so mrCIs za Finska??? Da ne ti se odi U Kina ili Japonija!

Руссија златна еее...
Кој не бил тој не видел... Sad
Апсолутно се согласум со тебе Moscow_boy за Русија кој не бил тој не видел али има уште нешто што важи за тебе ЏАБЕ СИ БИЛ КОА НЕ СИ ОСЕТИЛ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Вто Окт 31 2006, 18:23

Slash напиша:
Moscow_BoY напиша:
smiley Smile напиша:
A so mrCIs za Finska??? Da ne ti se odi U Kina ili Japonija!

Руссија златна еее...
Кој не бил тој не видел... Sad
Апсолутно се согласум со тебе Moscow_boy за Русија кој не бил тој не видел али има уште нешто што важи за тебе ЏАБЕ СИ БИЛ КОА НЕ СИ ОСЕТИЛ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol!

Па види, со оглед на тоа што пола Русија дојде да се слика со мене ( викам пола пошто другата половина се мажи ) мислам дека сум осетил нешо. Башка ти не смува нишо од Русија, туку од тоа финските племиња таму Smile)))
lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Ај вака официјално да ти честитам за 5ката физика
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Чет Ное 02 2006, 18:25

Moscow_BoY напиша:
Slash напиша:
Moscow_BoY напиша:
smiley Smile напиша:
A so mrCIs za Finska??? Da ne ti se odi U Kina ili Japonija!

Руссија златна еее...
Кој не бил тој не видел... Sad
Апсолутно се согласум со тебе Moscow_boy за Русија кој не бил тој не видел али има уште нешто што важи за тебе ЏАБЕ СИ БИЛ КОА НЕ СИ ОСЕТИЛ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol!

Па види, со оглед на тоа што пола Русија дојде да се слика со мене ( викам пола пошто другата половина се мажи ) мислам дека сум осетил нешо. Башка ти не смува нишо од Русија, туку од тоа финските племиња таму Smile)))
lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Ај вака официјално да ти честитам за 5ката физика
Фала за честитките по физика а за тоа другото не си во право ама ај нека ти бидеafro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пет Ное 03 2006, 11:55

Slash напиша:
NaTaLi напиша:
Pa so znam...mazi u Rusija ne vidov confused Laughing Laughing Italijanite ne mi se nesto narocito ubavi, imam videno i u zivo par komada(dodusa svajcarski italijani ali ipak.. Smile ) i nisto posebno ne se...Brazilci hmmmm ne znam confused
Ipak najubavo mi e nase balkansko, t.e. srpsko/crnogorsko. Cool
Како рече ваше црногорско српско. Епа ај кршете глава у србија и у црна гора што к** бараш тукаEvil or Very Mad

Offtopic:
WTF? Rolling Eyes Rolling Eyes Rekov, nase balkansko, a koi drzavi bea na Balkanskiot poluostrov? Samo Srbija i Crna Gora? Cool A ovde ne baram nikakov k** (poso i gi nema mnogu Laughing Laughing Laughing ) nego samo si ziveam u gratceto u koe sum rodena jas, majka mi, baba mi i pradedo mi Smile

Inace cestito za 5 fizika.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пет Ное 03 2006, 11:59

Moscow_BoY напиша:

Па види, со оглед на тоа што пола Русија дојде да се слика со мене ( викам пола пошто другата половина се мажи ) мислам дека сум осетил нешо. Башка ти не смува нишо од Русија, туку од тоа финските племиња таму Smile)))
lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Ај вака официјално да ти честитам за 5ката физика

Не лажи Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Слободно можеш да кажеш дека 99% од луѓето у Русија се сликале со тебе Smile Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пон Ное 06 2006, 14:00

Da da 99%se slikaa vklucubajki i mazi. Se somnevam vo namerata na Nate sto sakase da kaze so ovoj post
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Deni
ГостинПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пон Ное 06 2006, 14:03

Moscow_BoY напиша:
Slash напиша:
Moscow_BoY напиша:
smiley Smile напиша:
A so mrCIs za Finska??? Da ne ti se odi U Kina ili Japonija!

Руссија златна еее...
Кој не бил тој не видел... Sad
Апсолутно се согласум со тебе Moscow_boy за Русија кој не бил тој не видел али има уште нешто што важи за тебе ЏАБЕ СИ БИЛ КОА НЕ СИ ОСЕТИЛ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol!

Па види, со оглед на тоа што пола Русија дојде да се слика со мене ( викам пола пошто другата половина се мажи ) мислам дека сум осетил нешо. Башка ти не смува нишо од Русија, туку од тоа финските племиња таму Smile)))
lol! lol! lol! lol! lol!flower lol!

Ај вака официјално да ти честитам за 5ката физика
Abe brat, za tebe 2 zbora. BiKINI SLIKA. a ti supak eden mi igras verno momce. e pa sea jadi go. ne moes da reces ne, taka? afro
Вратете се на почетокот Go down
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пон Ное 06 2006, 14:05

Slash напиша:
Da da 99%se slikaa vklucubajki i mazi. Se somnevam vo namerata na Nate sto sakase da kaze so ovoj post

Сакав да го потенцирам фактот дека 99% од луѓето шо ги сретнавме беа жени Very Happy Very Happy А пошо Стеф кажа дека половина (тие демек шо не се сликале со него Smile ) биле мажи..... pale
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пон Ное 06 2006, 14:22

Deni напиша:

Abe brat, za tebe 2 zbora. BiKINI SLIKA. a ti supak eden mi igras verno momce. e pa sea jadi go. ne moes da reces ne, taka? afro

И ти знаеш за бикини сликата ? Сите знаете? Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најубави мажи и жени во светот?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: