Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Добредојде______.

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Добредојде______.   Саб Фед 10 2007, 20:14

bounce Ова е тема за сите новодојдени! Да им посакаме добредојде. (пошто глеам се поише ги има!) bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Саб Фед 10 2007, 21:40

Е има новодојдени, еве и ја сум еден од нив па ај добро ве најдов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S|m0n4e
верно членче
верно членче
S|m0n4e

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Саб Фед 10 2007, 22:06

ај добро ни дојде и добро не најде Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Нед Фед 11 2007, 00:34

добредојдовте сите нови ! ви посакувам многу постови да ни правите и да бидете активни Very Happy позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 15:42

абе зашто не си се претставувате ... стварно ми интересира кој си оние нови што доагаат Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 16:19

да сварно ај shadow и пепелашкаVery Happy Very Happy дај преставетесе да знаеме кој се новите членови дали ве познаваме или не?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 16:25

Epa aj sea ne moze. Za nekoe vreme ke se pretstavam i togas ke snaes. Strpi se malce!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 16:28

а зашо за некое време шо е финтата? очигледно не е тајна ппошо дали сеа или после ке се преставиш па со иима везе кога ја кажи сеа!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 16:28

цццц опасни луге има у РЈК а Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 16:29

зашо ?Very Happy Very Happy од кај тој заклучок
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 16:29

Ne moze sea. Za nekoe vreme. Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 16:32

абе дај не заебавај ајде пиши ке чуваме ние у тајност ако некеш други да знаат ајдеVery Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 16:37

да де ја и столе не издаваме, не сме тужибаби Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 16:38

ај кажи сеаVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 16:40

Abe vie ne ste tuzi babi ali posle ke znaat site. Bez navreda!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 16:40

а не сваќам зашо некеш да казеш која си
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 16:59

Pa nekam. Zasto da znaes?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 20:27

shadow напиша:
Epa aj sea ne moze. Za nekoe vreme ke se pretstavam i togas ke snaes. Strpi se malce!
Па види најпаметно ви е да се претставите ти и сите други. Зашто како администратори можеме да видиме некои работи кои другите членови не можат да ги видат. Капираш? Very Happy Very Happy Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 20:45

Slash напиша:
shadow напиша:
Epa aj sea ne moze. Za nekoe vreme ke se pretstavam i togas ke snaes. Strpi se malce!
Па види најпаметно ви е да се претставите ти и сите други. Зашто како администратори можеме да видиме некои работи кои другите членови не можат да ги видат. Капираш? Very Happy Very Happy Twisted Evil

so evyl !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Пон Фед 12 2007, 22:15

Ej Slash, pa ti sea. Ako vidis koja sum nemoj da razglasis niz cel forum. Ama mislam deka ne mozes da vidis, ali aj da ne te predizvikuvam. Pa sea koa nekam da se kazam nekam. Tuku so e vazno toa, dajte muapet da si praime.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Вто Фед 13 2007, 18:48

Добредојде за The Man cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Вто Фед 13 2007, 18:50

Welcome for TEH MAN !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Вто Фед 13 2007, 18:57

Karate Kid напиша:
Welcome for TEH MAN !
хммм. ми се чини имаш печатна грешка! Shockedи добредојде на сите новодојдени не можам да ве пратам! Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Вто Фед 13 2007, 18:59

не тоа беше немерно Razz не играш Warcraft за да ги сватиш тие ствари ... ај ке ти објаснам друг пат што е TARZAN ENGLISH Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   Вто Фед 13 2007, 19:01

играм Warcraft. поточно играв! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде______.   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојде______.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: